התכוונתי לסרטים וסדרות. נשמע לי נורא לקרוא עם הערות.

בדקתי וזה באמת ספר שלישי אבל אין קשר בין הספרים. לפניו יש את מחוננת ואש. מזל שאת שני השמות האלה כן הצליחו לתרגם. אני אקרא את זה בעיקר כי אין מה לקרוא. נראה כמה אשרוד.

אני גם צריך להשיג את השלישי (או החצי הראשון של השני) מתישהו. קצת מרגיז אותי הקטע של החלוקה לשניים. אני מרגיש מרומה.

סדרות? על אליס בארץ הפלאות?

בהצלחה עם ביטרבלו, שאלתי את אחותי ובאמת אין ממש קשר בין הספרים.

אין את הספר השלישי בספרייה? העניינים נהיים מעניינים, אני נהנה מכל רגע גם בפעם השניה.

Hear Me Roar

אני קורא ספר שהוא שני בטרילוגית פנטזיה- שהיא מועמדת טובה לתרגום... (אז אני לא יכול לכתוב מהי )

מנהל הפורום
250+

סיימתי את השלישי והרביעי של כישור הזמן. קורא עכשיו ספר לא מהז’אנר ("הקפות ביער" למי שמכיר).

Hear Me Roar

טוב, קיבלתי את השלישי של כישור הזמן ואת השלישי של סיפורי האוטורי. יש לי ארבע ספרים לגמור :O

אני לא קורא מספיק מהר, מזל שיש חג [:

סיימתי את הקפות ביער, אחד הספרים היפים שיצא לי לקרוא. אם יימאס לכם מהפנטזיה מתישהו, אני מאוד ממליץ.

עברתי לכישור הזמן 5#.

Hear Me Roar

תודה על ההמלצה. בנתיים "ועוד משהו" מתגלה כלא רע כמו שהציגו לי אותו. ההתחלה קצת מקרטעת כי הסופר נוסטלגי באופן מרגיז אבל בהמשך זה עובר לו והוא מתחיל לשגע את היקום כמו שצריך.

אני כרגע בכישור הזמן 7#, אחר כך עובר ל"שם הורד", לא מהז’אנר, אבל אמור להיות מצוין.

Hear Me Roar

סיימתי את כישור הזמן 1.5 ואת "ועוד משהו"

הראשון היה סבבה, יש התקדמות ברמת העניין שהספר מייצג, קורים דברים יותר מעניינים והספר זורם.

השני גם היה טוב והיה נחמד שהוא לא עמד בציפיות הרעות שהיו לי עליו והשתפר בסוף.

כשאתה אומר הראשון והשני, אתה מתכוון שהראשון זה מכ"ה הראשון והשני, והשני זה הספר השלישי (הכל בהוצאה העברית כמובן)?

בכל מקרה, סיימתי את מכ"ה 7# ועברתי לשם הורד.

Hear Me Roar

התכוונתי שהראשון הוא הספר השלישי של כישור הזמן (החיפוש הגדול) והשני זה "ועוד משהו".

את מה שחשבתי על השניים הראשונים של כישור הזמן כבר כתבתי למעלה \/

כן... זה באמת נשמע הגיוני עכשיו. יש לך מה לקרוא לכיפור?

Hear Me Roar

יש מחזור ליום כיפור. אבל בסוכות אני אמשיך עם השלישי של האוטורי ועם ביטרבלו ואז נעשה עוד גיחה לספריה.

לב פלדה! לקח הרבה זמן, אבל בסוף השגתי אותו. היה מעולה, כצפוי.

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

הוא לא ya?

Hear Me Roar

עבור לעמוד
... , , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר