סיימתי את דרך המלכים ובקרוב נתחיל את "המלך ארתור", למישהו יצא לקרוא?

Hear Me Roar

מה דעתך על דרך המלכים?

איזה ספר של המלך ארתור?

אני כרגע קורא כמה רומאנים היסטוריים

מנהל הפורום
250+

לא מכיר ספרים על המלך ארתור (חוץ מערפילי אבלון שהפסקתי באמצע)

אני קראתי די הרבה מאז "הבטחה של דם"

בין הספרים: "צל ועצם", "והארץ אינה יודעת", "מעוף הצללים", "העידן שחזר", "אנדימיון" ו-"עליית אנדמיון".

צל ועצם קצת רדוד.

אנדימיון אכזב אותי אחרי הציפיות מההיפריון כי הרגיש לי שזה מרדף פינג פונג משעמם, אבל הספר האחרון מפצה על זה יחסית.

התחלתי את כישור הזמן! אבל הספר הראשון לא משו, באמת, יש לי המון ציפיות שזה ממש ישתפר בעתיד. אני מקווה שלא אתאכזב

לגבי האנדרים, אני דווקא נהנתי ממעוף הצללים (לעומת מישהו פה שהתלונן). גם והארץ אינה יודעת היה נחמד.

נחמד לראות שאנשים עוד חיים פה :)

זה הספר על המלך ארתור:

http://simania.co.il/bookdetails.php?item_id=907067

צ'ייד, קראת את כישור הזמן באנגלית או בעברית? כשאתה אומר "הספר הראשון" הכוונה לעידן שחזר נכון? לא קראת באנגלית, שכולל גם את עין העולם? 

גם אני לא התרשמתי יותר מידי מהספר הראשון אבל ההמשכים מדהימים לדעתי, כבר מהספר השני זה נהיה הרבה יותר טוב, בספר הרביעי זה נהיה אדיר ובערך בספר השישי מגיע השיא שממנו לאט לאט יורד הקצב יחסית עד שמגיע לקצב שבגללו כל כך הרבה אנשים הפסיקו באמצע (אזור הספרים 17-22 שלא קורא בהם יותר מידי, אבל לדעתי בכל זאת היו מהנים).

בכל מקרה, מקווה שתמשיך, כל כך הרבה אנשים לא טועים :)

אייל (פתאום התבלבלתי, אתה כותב עם י' אחת או שתים?), פירטתי את דעתי על דרך המלכים באשכול שצ'ייד פתח בנושא.

Hear Me Roar

קראתי בעברית, לא ידעתי שזה שני ספרים מחולקים, זה באמת הרגיש לי כאילו זה נעצר באמצע שומקום.

אני חושב שאני יחסית מחזיק בספרים, בכל זאת קראתי את שר הטבעות, אבל עד שאצליח להגיע ל-17-22 כנראה יקח לי הרבה זמן [:

כן, כל הספרים מחולקים לשני חלקים.

הספר הראשון נגמר בקטע שמירדראל תוקף אותם בגשר הלבן ותום מחפה עליהם עם סכינים, נכון? דווקא קטע מגניב ^^

Hear Me Roar

למען האמת לא כל כך זכרתי את זה. מה עומד מאחורי ההחלטה לחלק את הספרים? סתם החלטה כלכלית או שיש סיבה מסוימת? (שאלות של חדשים, אני יודע :P)

אני מניח שהסיבה היא כלכלית, אבל אין לי ממש ידע בנושא.

יש לך כבר את הספר השני?

Hear Me Roar

לא, עדיין לא, אולי שבוע הבא. קשה לי להביא ספרים כי הספריה לא פתוחה בימי שישי ואני לא נמצא בבית במהלך השבוע.

מה אתה קורא עכשיו?

עדיין עם המלך ארתור, זה שני ספרים בכרך אחד, מקווה היום או מחר לסיים את הראשון ולעבור לשני.

אין לי ממש רעיון מה אחר כך, פתוח להצעות.

Hear Me Roar

הייתי בספרייה והשגתי את מגדלי חצות, זורק בינתיים את המלך ארתור הצידה ומתענג :)

Hear Me Roar

תיהנה, אני עומד לסיים עם כמה רומאנים היסטוריים, ולעבור לספר החדש של מרטין שצפריר סיים לתרגם

מנהל הפורום
250+

הספריה שלנו בשיפוצים :[

תהנו!

שיפוץ ספרייה זה באסה, משתתף בצערך.

סיימתי את מגדלי חצות כבר ביום חמישי ב3:00 לפנות בוקר... התחלתי אותו ביום ראשון בלילה, מאוד גאה בעצמי :)

בשבת קראתי ספר לא מהז'אנר (אשמת הכוכבים - אני מניח שאתם מכירים). היה מאוד מהנה, למרות שלרוב אני לא מתחבר לYA.

חוזר למלך ארתור...

Hear Me Roar

אני קורא ספר די מדכא- שלא שייך לז'אנר, ואחריו יש עוד ספר שלא שייך לז'אנר emo_04.png

מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
... , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר