אחרי כמה עמודים, כשהליצן מגיע אל פיץ התחלתי להבין (יש שם איזה 15 רמזים בשלושה עמודים).

אני שואל פשוט כי חבר שלי אמר לי שהוא הבין כבר בספינות...

אגב, מתישהו תהיה הודעה רשמית של זה?

Hear Me Roar

גם אני לא 

ספוילר :

אני חשבתי בהתחלה שאמבר היא הנביאה הלבנה השנייה שהליצן דיבר עליו 

• "אפשר לדבר על רציפי נמל. אפשר לדבר על שום. אפשר לדבר על צרפת. אפשר לדבר ולדבר ולדבר, אבל כל עוד לא מריחים את אנק-מורפורק ביום לוהט, לא יודעים סרחון אמיתי מהו."

לא...

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

גם אני לא. למען האמת די אהבתי את הדמות שלה אז אפילו קצת התאכזבתי כשגיליתי.

"נתנאל מכה שלישית" אם כבר אתה מבקר פה, לפחות תן איזה שני משפטים.....

אני סיימתי מזמן את עונת העצמות והתחלתי מחדש את הבלגריאד... קראתי את מלכת הכישוף ואת חייל הנבואה אבל את קורבנו של הקוסם אין להשיג בספרייה.... חוויה מהעבר: בפעם הראשונה שקראתי את הבלגריאד הייתי ברשימת המתנה לאותו הספר במשך שלושה חודשים עד שאיזה מישו חכם נזכר להחזיר אותו

בכל מקרה, קרוב לוודאי שאני אחפש הזדמנות טובה לקנות את ארבעת האחרונים של הבלגריאד - את חייל הנבואה כבר יש לי. דווקא במאורות שאלתי את יואב והתברר שהבלגריאד זה כמעט הדבר היחיד שהוא לא הביא לכנס...

בינתיים אני מתחיל לקרוא את ספר בית הקברות של ניל גיימן

"אין לנו ברירה, זה עניין של כבוד"

"אז מותו כאנשי כבוד"

מנהל פורום משחקי תפקידים

סורי, אין לי על מה :P

יום ראשון אני אכריח את עצמי ללכת לספריה ולהביא את הראשון של ראי קירה. כבר המון זמן לא קראתי שום דבר.

החוויה שלי מהבאלגריאד והמלוריאן לא היתה ברורה, מצד אחד אתה מרגיש שנקלעת למפגש של כמה חבר'ה שעסוקים בלצחוק על כל מי שאפשר ולהשיג לעצמם מה שהם רוצים עם הבדיחות הפנימיות והלא תמיד מצחיקות שלהם, מצד שני יש שם לא מעט רעיונות חדשים ויצירתיים של פנטזיה והרבה קסם ככה שזה ספר זורם.

אחרי הרבה נסיונות להשיג את הספר השני של הליצן, לקחתי את "פייט קלאב", מקווה שיהיה טוב כמו הסרט.

Hear Me Roar

מחשבות נסתרות של גיא חסון.

בספר יש לא מעט מגרעות אבל הוא יחסית מרתק. (למען האמת אני מוצא את עצמי מרותק בקלות אז אני לא בטוח שזה נכון)

רוצה להתחיל את טיגאנה של גאי גבריאל קיי 
שווה קריאה ?

• "אפשר לדבר על רציפי נמל. אפשר לדבר על שום. אפשר לדבר על צרפת. אפשר לדבר ולדבר ולדבר, אבל כל עוד לא מריחים את אנק-מורפורק ביום לוהט, לא יודעים סרחון אמיתי מהו."

אני די אהבתי את טיגאנה אבל תתכונן לספר קצת אפל ולא ברור.

טוב, עכשיו אני יכול לספר מה היה הספר שקראתי לפני כחודש - חודשיים, שהבטחתי לכם שזה יהיה מלהיב.

אבל במקום זה- אכתוב עליו היום פשוט ביקורת בערב...

מנהל הפורום
250+

אני כרגע עם ברנדון סנדרסון- The Rithmatist

מנהל הפורום
250+

סיימתי לפני שבועיים כבר את סדרת אראגון עם הירושה. לא חושב שיש טעם לכתוב את דעתי עליו.

אני שומע הרבה ברנדון סנדרסון פה, יש סדרה שלמה שלו שמתורגמת או שבטוח תתורגם לעברית? אין לי כח להתחיל סדרות ארוכות ולא נגמרות. תודה [:

יש את הערפילאים 

אכן, הערפילאים תורגמה במלואה. טרילוגייה שלמה. אתה מוזמן להתחיל מ"האימפריה האחרונה".

עבור לעמוד
... , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר