לאניסטר זה רע.

ברוך הבא! תישאר כאן.

שלג.

(אגב, באמת טעם טוב. חוץ מה...לאניסטר. אני תוהה אם קראת גם את הוב? )

ת'אמת שבדיוק ביום חמישי שעבר לקחתי את שוליית הרוצח מהספרייה ביחד עם גיבור העידנים, (שאותו אני קורא כרגע) הסיבה היחידה שנמנעתי מלהתחיל את הוב במשך כל כך הרבה זמן הייתה שלא היה לי מושג מאיפה להתחיל, עד שהתייעצתי עם חבר והוא אמר לי להתחיל עם הטרילוגיה של הרוצח. (אגב, יש המלצות אחרות? כי הבנתי שיש חילוקי דעות בנושא...)

וכן, יש מצב שסטארק וטרגאריין קודמים ללאניסטר אבל הצורה שלאניסטר כתוב באנגלית נראית יותר טוב משניהם ^^ 

Hear Me Roar

ברור שמתחילים מהרוצח. מה בכלל הרעיון להתחיל מסוחרי הספינות? הרוצח זו הטרילוגיה הראשונה גם בסדר הכתיבה וגם כרונולוגית (אני חושב, לא?) לא מבין בכלל את ההווה אמינא לחשוב אחרת...

"פחד חותך עמוק מחרבות"

"עד שלא יהיה עוד צל, עד שלא יהיו עוד מים, אל תוך האופל בשיניים חשופות,

צורחים בהתרסה עם הנשימה האחרונה, לירוק בעיניו של מסמא-עין ביום האחרון"

גם לי לא יצא לקרוא את הוב עדיין כמה אנשים אמרו לי לא לקרוא... אבל אני בהחלט יקרא את זה בשנה הקרובה...

לאניסטר אני ממליצה אם לא קראת את "שם הרוח" המהולל ,אם אתה קורה באנגלית אז כמובן את דרך המלאכים ואת קודקס אלרה של ג'ים בוטצ'ר ויש כמובן את "הלהב עצמו" שעכשיו יצא בעברית לא קראתי עדיין אבל קשה לי להאמין שלא אוהב את זה...

“Laugh whenever you can. Keeps you from killing yourself when things are bad. That and vodka.”  - jim butcher , dresden files

דווקא שם הרוח באמת היה לי סיפור מוזר... לקחתי אותו, קראתי אותו... המשכתי עד עמוד 70 בערך למרות שלא ממש התלהבתי, עד שלא יכולתי להמשיך... וזה משהו שכמעט ואף פעם אני לא עושה עם ספרים, בעיקר לא פנטזיה... תמיד גומר את הספר, גם אם לא משהו אז חורק שיניים ומסיים... אבל אין לי מושג איך, שם פשוט לא המשכתי =\

אני כבר הרבה זמן מתכנן לתת לו ניסיון שני כי ההמלצות עליו (גם מחברים וגם באינטרנט וכאלה) מטורפות מידי, אז כן, נקרא אותו... למרות שלפי מה שהבנתי התרגום של הספר השני תקוע (ולא, אני עדיין לא ברמה של לקרוא ספרים באנגלית ולהבין כל מילה), אז לא יודע... נראה.

תודה בכל מקרה :)

Hear Me Roar

מבינה אותך מאד...זה לא רק אתה, כשמצאתי את זה באתר של bestfantasybooks חציים היו על כך שזה הספר החי מדהים ביקום..וחציים על זה שהם לא הצליחו להגיע לאמצע הספר והפסיקו מרב שיעמום....בסופ כשהוצאתי את זה הייתי מוכנה לזה שזה יהיה מרוח ופחות מעניין בהתחלה...זה כתוב בצוורה של ביאוגרפיה ככה שלא מקבלים מלא אקשן ודמויות רבות כמו בספרים כמו מכ"ה וששוא"ק...אבל בסוםפו של דבר אחרי שעברתי את מחצית הספר אמרתי תודה לאלוקים שלא הפסקתי באמצע....אחד הספרים שהכי הרשימו אותי בעולם....הדמויות שלו עשויות כל כך טוב, קסם יחודי ומעניין קוותה הוא פשוט אחד הדמויות המעולות! ובנוספ על הכל הכתיבה של רותפוס כל כך טובה איך שהוא מבטא רגשות ותחושות בצורה כל כך קולעת...הוא פשוט אדיר!!!! אני ממליצה מאד למרות שאם תקרא את זה נירא לי הישבר לך הלב כי הספר השני לא יוצא בעברית....;)

“Laugh whenever you can. Keeps you from killing yourself when things are bad. That and vodka.”  - jim butcher , dresden files

מצטרף להמלצה.

בנוגע להוב- המחלוקת, עד כמה שאני יודע, היא לא מאיפב להתחיל אלא איך להמשיך- האם לקרוא שני את הספינות החיות או את הליצן הזהוב.

הייתה לי דעה מאוד מבוססת בנושא (שאם אני  לא טועה הייתה שונה משל רוב האנשים) אבל...אני לא ממש זוכר מה היא הייתה....

שד הספאם-אדום זה קול emo_25.png

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

The best way to a man's heart is to saw his breast plate open

Remember-everyone seems normal until you get to know them

מה שמאב אמרה על שם הרוח. וכן, כדאי מאוד לדעת להמשיך באנגלית P:

וכנראה שגם רגלי צודק- זכורה לי מחלוקת כזו. ואני כמעט בטוח, רגלי, שאתה סברת שעדיף להמשיך לליצן- כי אני יודע בביטחון שאני חושב שעדיף להמשיך לסוחרים, ואני כמעט בטוח שהתווכחתי איתך על זה...

"פחד חותך עמוק מחרבות"

חברות וחברים- השרשור הזה נועד להצגת חברים חדשים.

בוא נמשיך את הויכוח הזה בשרשור נפרד (אפשר להמשיך ישר לליצן אם רוצים, או לעבור דרך הסוחרים. יש הרבה שלא מתחברים לסוחרים, והרבה שאוהבים את זה- אז זה הרבה תלוי בקורא)

מנהל הפורום
250+

גם אני חדש. (:

דניאל, קורא פנטזיה ומד"ב כבר 10 שנים בערך. נוטה קצת יותר לכיוון הפנטזיה, למען האמת, אבל קורא המון מד"ב.

בכל מקרה, אעיר שלדעתי מפספסים הרבה כיף אם עוברים ישר לליצן מהרוצח. כל מיני קריאות של "אה, מגניב" ושל שרשור סמוי בין הסדרות. 

ברוך הבא! רובנו כאן נוטים לכיוון הפנטזיה, אתה תרגיש בבית :)

שלג.

"פחד חותך עמוק מחרבות"

שלום וברוך הבא!

(האה! מגניב, יכול להיות גם בכיוון השני :P )

אגה לבנהאבל מתי הייתי הגיוני?האנשים ההגיוניים היחידים שפגשתי היו כל כך משעממים עד שיכולת להירדם רק מהתבוננות בהם

גם אני חדש. (:

דניאל, קורא פנטזיה ומד"ב כבר 10 שנים בערך. נוטה קצת יותר לכיוון הפנטזיה, למען האמת, אבל קורא המון מד"ב.

בכל מקרה, אעיר שלדעתי מפספסים הרבה כיף אם עוברים ישר לליצן מהרוצח. כל מיני קריאות של "אה, מגניב" ושל שרשור סמוי בין הסדרות. 

ברוך הבא דניאל!

וכן, צריך לקרוא באמצע את סוחרי הספינות החיות אחרת לא תבין חצי מהדברים בסדרה של הליצן (כל מיני דברים שמשתלבים בשתי הסדרות הקודמות).

מוריין, שומרת הרשומות במגדל הלבן, משברת העולמות, המרשעת הקהילתית.
הצטרפו לפורום מדע-בדיוני ופנטזיה

הומר,עליך להקשיב ללב שלך, ולא לקולות שבתוך הראש שלך! 
מה שלא הורג אותך-עושה אותך מוזר יותר.. emo_26.png
סרטים לא הופכים אנשים לפסיכופטים, אלא הופכים אותם ליותר יצירתיים.

מנהל הפורום
250+

נזכרתי!

לא נכון, זה גם מגניב קוריאם הפוך (ואז מבינים כל מני דברים בספינות החית שלא הבנת קודם).

זה מה שאני עשיתי, ואמנם למפרע הבנתי דברים שלא הבנתי קודם בליצן, אבל גם הבנתי דברים שלא הייתי חושב עליהם אם לא הייתי קורא את הליצן.

emo_44.pngספוילר!emo_79.png

(לדעתי אם אתה קורא את הליצן קודם אז ההתלבטות והבלבול של אמבר\ליצן הרבה יותר חזקה)

Hallo everybody !

אני יהודה,17,אוהב ספרי פנטזיה(רק אכותיים כמובן)ומד'ב,מד'ב פחות כי בדרך כלל הם קצת מוזרים,ה-booklist שלי זה:משחקי הכס,הרוצח,הערפילאים,רומח הדרקון,האלף האפל,הבלגריאד,ספרי דיוויד גמל שתורגמו,גאי גבריאל קאי,והתחלתי את כישור הזמן-זה בגדול.

חלקכם פגשתם אותי בעולמות(כן ,אני זה שעמד בצד ולא אמר כלום).

אה וכמובן במלחמה האינסופית בין אנשי הזאב לערפדים אני תומך באנשי הזאב!

ובקיצור שלום לכווווווווווווווווווווווווווווווווווווולללללללללללללללללללםםםםםםםםםםםםםםםםם!!!!!!!!!!!!!!!

ברוך המצטרף.... אני בטוח שתיהנה!

שלג! אל תהיה ממזר, חיי זקנו של מרלין! אתה לא יכול להינות מכל העולמות תמיד!!! 

עבור לעמוד
... , , , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר