הגיבור האחרון. איזו אכזבה.

סדרת חרב האמת שהצלחתי לקרוא אותה במלואה היתה אחת הסדרות האהובות עלי מן ההתחלה . הספר הראשון והספרים שבאו אחריו יצרו עולם מלא קסם שמבחינתי היה מקום מפלט למציאות חיינו. בהחלט יתכן שהסדרה היתה ארוכה מדי,וניתן היה לקצרה,ועדיין מאוד נהנתי ממנה. כמה חבל שטרי גודקינד נתן יד להפקה זולה מתוצרת רנסנס שגרמה זילות לסדרה ולעלילה. במקום סדרה שמנסה להיצמד למקור,קיבלנו סוג של זינה או הרקולס או אדון החיות. ממש אבל ממש לא ממליץ לראות את הסדרה. אני ניסיתי לצפות בשלושה פרקים. לי זה הספיק.
הנושא נעול

אתה יכול להרחיב?

בתור אחד שלא ממש התלהב מהספרים אני לא ממש עוקב אחרי התפתחויות שקשורות אליה, על בדיוק מדובר?

תשובה

תום אם לא אהבת את הספרים אז מה שלא אומר,לא יתיחס אליך לדעתי. מה שאני אומר הוא,שאם עושים סדרה,אז כדאי להיצמד כמה שיותר לתוואי הספרים.ולא להפוך את זה לסדרת הרפתקאות כושלת עם אותו דפוס פעולה.

הגיבור האחרון. איזו אכזבה.

סדרת חרב האמת שהצלחתי לקרוא אותה במלואה היתה אחת הסדרות האהובות עלי מן ההתחלה . הספר הראשון והספרים שבאו אחריו יצרו עולם מלא קסם שמבחינתי היה מקום מפלט למציאות חיינו. בהחלט יתכן שהסדרה היתה ארוכה מדי,וניתן היה לקצרה,ועדיין מאוד נהנתי ממנה. כמה חבל שטרי גודקינד נתן יד להפקה זולה מתוצרת רנסנס שגרמה זילות לסדרה ולעלילה. במקום סדרה שמנסה להיצמד למקור,קיבלנו סוג של זינה או הרקולס או אדון החיות. ממש אבל ממש לא ממליץ לראות את הסדרה. אני ניסיתי לצפות בשלושה פרקים. לי זה הספיק.

לא צריך לקרוא את המקור כדי להתאכזב

מודה, לא קראתי את הספרים. אבל יצא לי לראות שניים-שלושה פרקים, וממש לא נפלתי מהכיסא. הספרים שווים קריאה?

נוווו...

השניים שלושה הראשונים שי מרתקים, אבל לקראת אמצע-סוף השלישי, די מתחילים לראות שבלונה שבה הם נכתבים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה
בחר
בחר