מה קורה כולם? יש לי שאלונת..

אז ככה כבר היה לי פעם פירס בגבה אבל הורדתי אותו...אבל כבר איזה חודש וקצת ממש ממש ממש בא לי על שניים צמודים בגבה...אבל עוד פעם יש לי בעיה(כמו בכול פירס שהיה לי) שאני מתאמן בקרב מגע. יש לי טראגוס ופיטמה...יש לי בר בפיטמה אז אני מוציא את הגולות ושם פלסטר ואת הטראגוס אני מוציא...קיצר חשבתי לעשות בתחילת פסח כי אני לא מתאמן ובתקווה שזה יחלים לי עד סוף פסח(כי אני לא מתאמן בפסח). אז השאלה היא כזאת אם אני אוציא את הפירס החדש(בערך שלוש שבועות) אני אוכל להכניס אותו אחרי שעתיים? בתודה מראש יובל

שלום ליובל..

אין לנו כל אפשרות לדעת איך הגוף שלך יגיב לנושא, יכול להיות שהחור ייסגר לך מייד ויכול להיות שלא. קח בחשבון שמכות זה לא דבר בריא במיוחד לפירסים (בריאים ומחלימים), ויכול להיווצר מצב שהפגיעה בגוף שלך תהיה חמורה בהרבה בגלל שיש לך עגיל (כיוון שהמכה שתינתן למתכת תדחוף אותה עמוק יותר אל תוך הגוף). נועס.

היי יובל...

זה ממש אינדיבידואלי.... כל אחד ואיך שהגוף שלו מגיב .. לי יש פירס בגבה (4 וחצי חודשים), אבל גם לפני הייתי חייבת להוריד אותו לכמה שעות... הורדתי והחור לא נסתם אצלי.. אבל זה לא אומר שגם אצלך זה יהיה ככה... וזהו..חחח :] להית'

מה קורה כולם? יש לי שאלונת..

אז ככה כבר היה לי פעם פירס בגבה אבל הורדתי אותו...אבל כבר איזה חודש וקצת ממש ממש ממש בא לי על שניים צמודים בגבה...אבל עוד פעם יש לי בעיה(כמו בכול פירס שהיה לי) שאני מתאמן בקרב מגע. יש לי טראגוס ופיטמה...יש לי בר בפיטמה אז אני מוציא את הגולות ושם פלסטר ואת הטראגוס אני מוציא...קיצר חשבתי לעשות בתחילת פסח כי אני לא מתאמן ובתקווה שזה יחלים לי עד סוף פסח(כי אני לא מתאמן בפסח). אז השאלה היא כזאת אם אני אוציא את הפירס החדש(בערך שלוש שבועות) אני אוכל להכניס אותו אחרי שעתיים? בתודה מראש יובל

נצל"ש.

לי כבר יש פירסינג בגבה והתכנון שלי זה גם לעשות שניים צמוד עכשיו הבעיה שלי היא כזאת אמרו לי שאם עושים יותר מאחד הגבה יכולה ליפול ... האם זה נכון ..?

הגבה יכולה ליפול?!?

לאן בדיוק, לסנטר?? מצטערת,לא הבנתי את השאלה...

חחח'... דיי עם הציניות !

לא ליפול ... את יודעת..לנחות קצת...כאילו שהיא יורדת קצת.. פשוט יורדת קצת למטה....

אה...עכשיו הבנתי.

אז לא.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר