ספטום 1.2

ספטום 1.2

היי. רציתי לדעת אם יש סכנה מסויימת בלעשות ספטום במידה 1.2.. אני מתכוונת לשים שם פרסת טיטניום עד להחלמה מלאה ואז להחליף לחישוק לחץ מטיטניום בהיקף יחסית קטן. אני פשוט רוצה אותו מינימלי, ולפי מה שהבנתי עדיף לעשות 1.6...

לי יש 1.2

אני יודעת שבמידות קטנות יש את אפקט הגבינה.. מעבר לזה אני לא יודעת

אני לא חושבת שאפקט הגבינה

תקף נורא בסחוסים תקנו אותי אם אני טועה

תשובה..

אז הכל תלוי במיקום של הספטום יש ספטומים שממוקמים שבסחוס עצמו ואז אפקט הגבינה לא אמור לקרות אבל בארץ לא עושים בסחוס לפי דעתי ומה שעושים בארץ זה בין הסחוס לבין הקצה של האף... ולכן שם יכול לקרות המצב של אפקט הגבינה אז לפי דעתי כדי לעשות עם 1.6 , זה גם יותר נוח... יום טוב dalida בתקווה שכבר יבוא היום ואני ארחיב את הספטום שלי :)

זו אכן בעיה

אני חושבת ש1.6 זה מאוד לא עדין וזה גם נראה עליי ממש רע. אני אעשה 1.2 ואם הוא יעשה בעיות אני אוריד אותו.

אפקט הגבינה?

מה זה ולמה זה?

האמת היא...

אפקט הגבינה לא ממש תופס מקום בפירס כמו ספטום, אלה יותר בפירסים בעלי תנועה מרובה כמו לדוגמא טבור, פטמה לשון וכו'. לצערנו הרב בארץ יש מספיק פירסרים שלא יודעים למקם ספטום כראוי (ולכן חשוב לברר עם הפירסר איפה הם ממקמים אותו. רוב הפעמים ספטום ימוקם בין הסחוסים באף (בין הסחוס הקשה הגבוה ובין הסחוס העבה שנמצא נמוך יותר) בסופו של דבר ההבדל בין 1.6 לבין 1.2 הוא ממש קטן ולא רציני. אבל לפעמים כאשר החור נעשה במידה קטנה הוא נותן הרגשה לא ממש נוחה באף (כמו הרבה מאוד חורים שנעשים בעלי תכשיטי דק) המממ... מתי באמת נראה חור קצת יותר גדול באף??? :) גלעד

אפקט הגבינה?

מה זה ולמה זה?

אפקט הגבינה

הוא נקרא ככה בעיקר בגלל הדימוי שנותנים בדרך כלל. כאשר משתמשים בסכין הצד הדק הוא זה שחותך, כאשר ננסה לחתוך בעזרת הצד העבה תהיה לנו בעיה לחתוך. אותו הדבר עם הגוף שלנו, כאשר נשתמש בתכשיט דק במקום בעל הרבה תנועה הסיכוי לקריעה כאשר התכשיט יהיה דק יהיה גבוה יותר מאשר תכשיט עבה. לכן מומלץ לעשות חורים כמו לדוגמא לשון, פטמה וטבור במידות גדולות יחסית כדי למנוע את בעית הקריעה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר