הרחבות וריחות

שאלה לי - מהן הדרכים למנוע מהרחבות להסריח? שמעתי ששימוש בחומר אורגני כמו במבוק וקוקוס יכול לעזור, אבל מה לעשות, אני חסידה של פלדה. יש עוד דרכים? כי אפילו שמנקים כל יום יומיים זה עדין מריח כמו צואה רקובה!

לא רק הרחבות..

יש לי גם עגילים בתנוך של 1.6 שמסריחים, והספטום - השם ישמור.. במיוחד כשזה בתוך האף *סמיילי עצבני* אני מעתיקה לך תשובה של ספיירלז שכתב לי כשהתלוננתי כאן פעם על הצחנה של הספטום- רק שהתשובה שלו היא לגבי כל הפירסים לדעתי, בלי קשר להרחבות או לא.: הריח ה"מסריח" בספטום נוצר כתוצאה של הפרשות שומן שהגוף מפריש "לדחות" את עגילי המתכת... מהסיבה הפשוטה שאלה אינם חומרים טבעיים לגוף... אין דרך להפטר מזה, במיוחד במקום כמו האף, שכמו שיצא לך להכיר אותו... משם את קולטת ריחות ;) אבל, החומרים היחידים שהגוף עוד איכשהו מסוגל להתמודד איתם ולא להפריש את "מקור הריח" המדובר הם עגילים העשויים מחומרים אורגניים (עץ, עצם, קרן, אבן וכו')... אך עגילים אלה לא נמצאים בכמויות בארצנו (למרות שלא מעט מקומות מציאים שרות הזמנות מחו"ל) וקשה למצוא עגילים היכולים לבצע אותה פעולה כמו קיפר... גם עיניין הטעם נכנס לסיפור... בקיצור, אין מה לעשות עם מעונינים להשאיר עגילי מתכת... מה שאני יודעת, זה שאם ההרחבות שלך טריות אז הריח יהיה באמת חריף, אבל עם הזמן הוא יפחת.. אני יודעת שסביר להניח שלריח בספטום פשוט התרגלתי, אבל אני בטוחה שהריח לא חריף כמו שהוא היה בהתחלה..

תנקי יותר בתכיפות.

אני מנקה פעם או אפילו פעמיים ביום. זה כבר דבר רגיל אצלי, כשאני שוטפת ידיים אני גם מוציאה את הטאנליםמ ומעבירה מתחת לברז. או לחילופין בשיעור משעמם אני מוציאה אותם ומנקה עם טישיו. זה די נחמד:) חוץ מזה, אם מדובר בהרחבות טריות- תמיד יש יותר ריח. הוא פוחת עם הזמן. מה כל כך נורא בריח הזה? את הרי לא מסניפה את התנוכים שלך:)
מנהל הפורום
1000+

הממפ..

בעקרון אין לי הרחבה משמעותית. אני בשלב של 2.4... ואני מנקה פעמיים ביום את החור עם מי מלח וסבון מיוחד, ואחר כך שמה בפנטן. ובתור בחורה עם יחס פסיכי להיגינה, זה מפריע לי מאוד אם יוצא לי ריח רע מהגוף והייתי רוצה למנוע את זה. תודה:)

חחח:)

זה נדמה שכולם מריחים אבל רק את מריחה את זה..והממ..כל מי שמתקרב קרוב מדי, את יודעת;)
מנהל הפורום
1000+

לא רק הרחבות..

יש לי גם עגילים בתנוך של 1.6 שמסריחים, והספטום - השם ישמור.. במיוחד כשזה בתוך האף *סמיילי עצבני* אני מעתיקה לך תשובה של ספיירלז שכתב לי כשהתלוננתי כאן פעם על הצחנה של הספטום- רק שהתשובה שלו היא לגבי כל הפירסים לדעתי, בלי קשר להרחבות או לא.: הריח ה"מסריח" בספטום נוצר כתוצאה של הפרשות שומן שהגוף מפריש "לדחות" את עגילי המתכת... מהסיבה הפשוטה שאלה אינם חומרים טבעיים לגוף... אין דרך להפטר מזה, במיוחד במקום כמו האף, שכמו שיצא לך להכיר אותו... משם את קולטת ריחות ;) אבל, החומרים היחידים שהגוף עוד איכשהו מסוגל להתמודד איתם ולא להפריש את "מקור הריח" המדובר הם עגילים העשויים מחומרים אורגניים (עץ, עצם, קרן, אבן וכו')... אך עגילים אלה לא נמצאים בכמויות בארצנו (למרות שלא מעט מקומות מציאים שרות הזמנות מחו"ל) וקשה למצוא עגילים היכולים לבצע אותה פעולה כמו קיפר... גם עיניין הטעם נכנס לסיפור... בקיצור, אין מה לעשות עם מעונינים להשאיר עגילי מתכת... מה שאני יודעת, זה שאם ההרחבות שלך טריות אז הריח יהיה באמת חריף, אבל עם הזמן הוא יפחת.. אני יודעת שסביר להניח שלריח בספטום פשוט התרגלתי, אבל אני בטוחה שהריח לא חריף כמו שהוא היה בהתחלה..

אוי, הריח בספטום...

ממש מגעיל. בהתחלה זה היה נורא, אבל כנראה התרגלתי לזה כבר. רק לפעמים כשאני מזיזה את העגיל יותר מדי או לא מנקה אותו כל יום אז הריח חוזר...

זה לא משגע אותך

הריח ככה כל פעם מחדש?

מתרגלים...

בהתחלה זה היה משגע אותי, אבל אני כבר רגילה לזה. זה כמו שנכנסים לבית של מישהו ויש שם ריח חזק אז זה מעצבן בהתחלה אבל אחרי שנמצאים שם כמה זמן כבר לא מרגישים את זה. אותו הדבר עם הספטום.. בהתחלה כל הזמן הייתי מריחה את זה ואחרי כמה זמן פשוט התרגלתי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר