יש לי שאלה.. בקשר להליקס

עשיתי לפני חודשיים הליקס עם מחט.. ושמתי בחודש הראשון כל יום פעמיים מי חמצן ופולידין כמו שאמרו לי ועדיין המקום נפוח לי, לא ממש נפוח אבל כשמשווים עם האוזן השניה רואים שזה נפוח וגם איפה שהחור עצמו גם כן נפוח לי שם.. זה נורמלי?

הממ.. =\ התשובה בגוף השאלה

לא מחטאים פירסינג עם מי חמצן/פולידין/אלכוהול פני למאמרים של הפורום, וקראי את המאמר על איך לטפל בפירסינג חדש.. בהצלחה! [וד"א.. רק לידע כללי.. לפירסינג בסחוס לוקח כמה חודשים להחלים, ככה שאת לא צריכה להיות לחוצה אם הוא עדיין לא נראה לך מוחלם.. כי סביר להניח שהוא עדיין לא..]

יש לי שני הסברים

1. לא מחטאים עם מי חמצן ופולידין, זה אסור. מחטאים במי מלח (מערבבים כוסית מים פושרים על שתי כפיות מלח ים) ועם משחה אנטיספטית (זאת אומרת בלי אנטיביוטיקה) למשל, בפנטן פלוס. כל זה פעמיים שלוש ביום, כל יום! הפירסר שעשה לך את זה לא יודע מהחיים שלו. מי חמצן מעכבים את ההחלמה. 2. לעגיל בסחוס לוקח יותר מחודש או חודשיים להחלים. תקופת ההחלמה הממוצעת אם מטפלים נכון היא חמישה חודשים ואפילו יותר.

משתמשים בכמות הרבה יותר קטנה של מלח....

משתמשים ברבע כפית מלח לכוס מים (ז"א ל250 ממ' מים). כמות גדולה של מלח יכולה לייבש את האיזור...

מלח

באיזה מלח הכי טוב להשתמש? ואם כבר, מה הסיפור של התמיסת סילין? יצא לי המון פעמים לשמוע מאנשים שהרוקח נתן להם תמיסה לניקוי עדשות, והבנתי שלא מדובר בזה...אז מה זה בכלל?

שמעתי שזה טוב

ומלח ים

סליין ועדשות

בדר"כ נוזל לניקוי עדשות נקרא סליין, למרות שזה לא אותו הדבר, נוזל לניקוי עדשות מכיל עוד חומרים פרוט למלח ולמים הסטרילים. סליין זה למעשה מלח ומים בלי שום תוספות. במידה ומבקשים אותו מהרוקח זה למעשה שקית לאינפוזיה שניתן להוציא ממנה את הכמות שרוצים ולסגור את השקית.

מלח

באיזה מלח הכי טוב להשתמש? ואם כבר, מה הסיפור של התמיסת סילין? יצא לי המון פעמים לשמוע מאנשים שהרוקח נתן להם תמיסה לניקוי עדשות, והבנתי שלא מדובר בזה...אז מה זה בכלל?

שלום :) הנה הסבר קטן מלווה בתמונה :)

תמיסת סיילין באה בבקבוקונים קטנים.. הקופסא הלבנה בתמונה עלתה לי משהו כמו 20 ש"ח.. לא זוכרת בדיוק..(ויש בה 18 בקבוקונים -השקופים שליד הקופסא) מה שכן, זה שווה את זה! אני מטפלת בפירסים שלי עם זה ועם הבפנטן וביחד הם יוצרים פלאים :). הרוקח שהביא לי את הסיילין אמר כדרך אגב שזה טוב גם לעדשות, אבל יש לי תמיסה לעדשות (שמיועדת אך ורק לזה -הבקבוק הכחול לבן-) ואני מעדיפה להשתמש בה.. אבל זה 2 דברים שונים כעיקרון (מבחינת אריזה ושימוש וכו'), מה שאת צריכה זה את הבקבוקים הקטנים. (יש כל מיני חברות שמוכרות את זה.. זה לא עקרוני כל עוד זה תמיסת סיילין. אגב, הפלצנים האלה אומרים את זה סיליין כמו c-line חח :) רק ככה הם מבינים מה את רוצה.. אני אמרתי להם סיילין בהתחלה (כמו שאומרים באנגלית) והם לא הבינו מה זה... בקיצור תגידי את זה כמו שכתבתי -למקרה ואת מתכננת לקנות כמובן :). מממ זהו! בייביי :).

סליין ועדשות

בדר"כ נוזל לניקוי עדשות נקרא סליין, למרות שזה לא אותו הדבר, נוזל לניקוי עדשות מכיל עוד חומרים פרוט למלח ולמים הסטרילים. סליין זה למעשה מלח ומים בלי שום תוספות. במידה ומבקשים אותו מהרוקח זה למעשה שקית לאינפוזיה שניתן להוציא ממנה את הכמות שרוצים ולסגור את השקית.

היה נדמה לי שהשם מוכר לי מאיפשהו

ורציתי באמת לשאול אם מדובר בשרית של אינפוזיה...

שלום :) הנה הסבר קטן מלווה בתמונה :)

תמיסת סיילין באה בבקבוקונים קטנים.. הקופסא הלבנה בתמונה עלתה לי משהו כמו 20 ש"ח.. לא זוכרת בדיוק..(ויש בה 18 בקבוקונים -השקופים שליד הקופסא) מה שכן, זה שווה את זה! אני מטפלת בפירסים שלי עם זה ועם הבפנטן וביחד הם יוצרים פלאים :). הרוקח שהביא לי את הסיילין אמר כדרך אגב שזה טוב גם לעדשות, אבל יש לי תמיסה לעדשות (שמיועדת אך ורק לזה -הבקבוק הכחול לבן-) ואני מעדיפה להשתמש בה.. אבל זה 2 דברים שונים כעיקרון (מבחינת אריזה ושימוש וכו'), מה שאת צריכה זה את הבקבוקים הקטנים. (יש כל מיני חברות שמוכרות את זה.. זה לא עקרוני כל עוד זה תמיסת סיילין. אגב, הפלצנים האלה אומרים את זה סיליין כמו c-line חח :) רק ככה הם מבינים מה את רוצה.. אני אמרתי להם סיילין בהתחלה (כמו שאומרים באנגלית) והם לא הבינו מה זה... בקיצור תגידי את זה כמו שכתבתי -למקרה ואת מתכננת לקנות כמובן :). מממ זהו! בייביי :).

תבורכי על ההשקעה

מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר