שאלה חשובה, בבקשה לענות- ממש מטריד אותי

עשיתי לפני ימים אחדים עגיל באבר המין - (vertical hood אם אני לא טועה בשם), ובגלל שלא ידעתי יותר מדי על הפירסינג הזה לפני שעשיתי אותו, סמכתי על שיקול הדעת של הפירסר שלי (שלא תבינו לא נכון אני עדיין סומכת עלי- הוא מלווה אותי מהפירס הראשון), בקיצור לדעתי העגיל שהוא שם לי הוא 20gu או 18, ורציתי לדעת אם זה יהיה בעיה אחר כך למצוא עגיל בונדג' באר מתאים, או האם צריך להרחיב את החור/ לעשות חדש??? בבקשה תענו לי כי זה ממש מטריד אותי- עד שעזרתי אומץ לפירס הזה, אני לא רוצה להתבאס ממנו

שלום וברוכה הבאה לפורום

אומנם אני לא מכירה את המונח "בונדג' באר", אך אני מניחה שאת מתכוונת ל"slave". כך או כך, תכשיטים כגון אלו ניתן לרכוש במגוון חומרים וגדלים. גם אם קשה למצוא את מבוקשך בסטודיאוים מקומיים, תמיד ניתן להזמין מספקים מהימנים באינטרנט. דבר נוסף שאני רוצה להתייחס אליו, הוא גודל התכשיט איתו בוצע הפירסינג. איזור איבר המין הינו איזור "מועד לפורענות" - לאו דווקא בעקבות פעילות מינית (אך גם), אלא גם בעקבות פעילות יומיומית כגון ישיבה, הליכה, וכו'. עובדה זו גורמת לתכשיטים דקים יותר (כמו בגודל שציינת) להיות ברמת סיכון גבוהה יותר למה שנקרא "אפקט חותך הגבינה" - תכשיטים דקים יותר באיזורים עדינים יותר הם בעלי אחוז גבוהה ליצור קריעה בעור. החדשות הטובות הן, שהאיזור אותו ציינת הוא אחד האיזורים הגוף אשר מוכרים בתור איזור אותו קל יחסית להרחיב בו את הפירסינג, ובהחלט (ואף רצוי) שתוכלי להמתין עד סיום תקופת ההחלמה ע"מ שתוכלי להרחחיב את החור ל-12 או 10 גייג'. לירון
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר