היי לכם, מה אתם חושבים על הפירסינג שלי ? זה לא חייב להיות תשובה חיובית... אני פשוט רוצה לדעת. - תודה.

h-34874.jpg

אני אהבתי:)

אני רוכשת אהבה רבה לליפ-רינגס. אפשר לשאול מדוע אתה שואל?
מנהל הפורום
1000+

אהבתי מ-א-ו-ד...

אני אהבתי:)

אני רוכשת אהבה רבה לליפ-רינגס. אפשר לשאול מדוע אתה שואל?

תודה לכם. בקשר לשאלה : מה בדיוק אני שואל ?..

היי לכם, מה אתם חושבים על הפירסינג שלי ? זה לא חייב להיות תשובה חיובית... אני פשוט רוצה לדעת. - תודה.

סקסי ביותר....

תודה לכם. בקשר לשאלה : מה בדיוק אני שואל ?..

דרך אגב, אם אני כבר פה יש לי שאלה די מטרידה.... בקשר לפירסינג בלשון.

שאני עשיתי פירסינג בלשון ... שזה היה די מזמן, ניראה לי שהוא עשה לי את זה עם מזרק אם אני לא טועה וככה הוא החדיר לי אותו בלשון לאט ואז שהוא היה באמצע הוא הכניס את הפירסינג והוציא תמזרק.... אבל שראיתי תמונות באינטרנט אז זה היה ככה : היה כמו מספריים (כמו) לתפיסת הלשון ובאמצע מחדירים ממש כמו מקל לתוך הלשון בבום אחד! בקיצור, אני צודק?

יש דרכים שונות.

כל פירסר מוצא את זו שמתאימה לו. מה שתיארת הוא מחט ונפלון, כשהמחט מוחדרת יחד עם מין צינור פלסטיק סביבה. יש פירסרים שמוותרים על שיטת הצינורית הזו, ומכניסים ישר את העגיל דרך החור החלול שבמחט.
מנהל הפורום
1000+

לפי דעתי הדרך שמחדירים את המחט ככה בבום אחד... זה ניראה ממש כואב.... לי זכור שממש המזרק נכנס ללשון שלי לאט ....

ו.... יש לי עוד שאלה, תמיד שמעתי מאינשים שאסור לעשות פירסינג בלשון כי זה יכול לגרום לבעיות כמו טעם וכו.. לי לא היו בעיות , אבל בכלליות זה נכון ?

אגדה אורבנית.

מתוך השאלות הנפוצות: "לא.אי אפשר לאבד את חוש הטעם. חוש הטעם (כמו גם חוש הראיה) מורכב מאלפי בלוטות חיש קטנטנות הנמצאות בפה. דוג`: שתיתי תה רותח ואיבדתי את חוש הטעם לכמה ימים, ואז הלשון "שיחזרה" את עצמה, ואני שוב יכול לחוש טעם. יש ל"חוש" הטעם יכולת ל"שחזר" ו"לתקן" את עצמו.הבלוטות עצמן הן לא בלוטות כפי שנהוג לחשוב (צבר ענק של תאים מפרישים) אלא תאים קטנטנים, שמתחדשים במהירות ובצורה יומיומית, ונקראים למעשה "פקעיות טעם"."

אההה ההא..... הבנתי......, תודה על המידע.

לפי דעתי הדרך שמחדירים את המחט ככה בבום אחד... זה ניראה ממש כואב.... לי זכור שממש המזרק נכנס ללשון שלי לאט ....

ו.... יש לי עוד שאלה, תמיד שמעתי מאינשים שאסור לעשות פירסינג בלשון כי זה יכול לגרום לבעיות כמו טעם וכו.. לי לא היו בעיות , אבל בכלליות זה נכון ?

לפי דעתי

כמה שמחדירים את המחט יותר מהר כך מרגישים פחות כאב. תחשוב על זה, זה הגיוני.
מנהל הפורום
1000+

המיקום טוב לדעתי.

וזה יושב יפה. אין הרבה מה לאמר מעבר. *Kitty Cow* אופליה - אין מחוות...

לפי דעתי

כמה שמחדירים את המחט יותר מהר כך מרגישים פחות כאב. תחשוב על זה, זה הגיוני.

זה נכון אבל בכל זאת.....

זה ניראה כואב מאוד למשל בתמונה הזאת, אבל בכל זאת יהיו תמיד כאלה שלא יכאב להם.

פירסום תמונות בפורום

שלום רב, התמונה בפירסמת מוגנת בשמורות יוצרים - אנא, בעתיד, המנע מפרסום תמונות מוגנות אלא אם כן ניתן קרדיט מתאים וקישור שאתר ממנו נלקח. לירון
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר