מממ.. אין לי ממש כותרת לשאלה :)

הביאו לי מוט ללשון מחומר גמיש כלשהוא.. אני מניחה שזה עגיל מהסטנדים שיש בחנויות צעצועים... העגיל עשוי מחומר גמיש כזה שאפשר לעקם וכאלה... פעם קראתי כאן שיש עגיל כלשהוא גם גמיש, שאין לו מידות אורך, ובשביל לקצר פשוט גוזרים אותו, והסוגר נכנס בלחיצה.. גם בעגיל כזה זה ככה? כי הוא פשוט ממש ארוך, בצורה שאי אפשר לסגור את הפה אפילו... יש דרך כלשהיא לברר אם מדובר באותו חומר?:)

ייתכן, אך יכול להיות גם שלא מדובר באותו חומר.

ptfe הוא חומר מעט יקר (ובעל איכות גבוהה מאוד), ולא נתקלתי בחנות צעצועים אשר מוכרת תכשיט מאותו חומר. למעשה, לא הייתי ממליצה לך כלל לענוד תכשיט אשר נרכש באחד מחנויות הצעצועים או הפופ, לפני שאותו תכשיט מובא לבדיקתו של צוות סטודיו מקצועי. המלצתי היא לגשת לסטודיו, להציג בפני פירסר את התכשיט ע"מ שיוכל לתת חוו"ד מקצועי לגבי איכות המוצר וצורת הענידה המתאימה ביותר. לירון

תודה ו....

הבנתי לבד שזה לא טפלון, כי אם טפלון גוזרים בשביל לקצר, אז לא אמורות להיות לו ספירלות הברגה בקצוות המוט, ובמוט זה יש... בכל אופן.. הוא נראה לי סתם מחומר פלסטיקי כזה..

ישנם אפשרויות רבות לקצר את מוט הטפלון

לפעמים אכן ישנם סוגרים (בדר"כ חלולים בצבע לבן) שפשוט מאוד מסובבים וכך מתקצר המוט ומה שנשאר זה רק ההברגות שגוזרים... (קצת קשה לי להסביר אבל מאוד קל לביצוע) מה שבטוח בלי בדיקה קודמת ובלי לראות את המוט עצמו קשה מאוד לדעת באיזה חומר מדובר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר