הייי שאלה דחופ

היי לפני 4 ימים עשיתי טראגוס הכל היה בסדר...לא כזה כאב...ואז נרדמתי עליו והתעוררתי עם כאבים חזקים מהאוזן עד הפה...הלכתי לרופא מתברר שיש לי דלקת... אמרו לי לקחת יום יומיים אנטיבויטיקה ואם לא עוזר להוריד... אני לא רוצה להוריד אותו הוא עלה 120 שקל וגם ממש רציתי אותו... אבל חברה שלי עשתה לפניי כמה זמן והייתה לה דלקת ואישפזו אותה..וזה מלחיץ אותי... מה לעשות?כמה אנשים אמרו לי להשאיר ושפשוט יקח לזה זמן להירפא.. מה כדאי לי לעשות? וגם באותו יום פתחתי את הנזם שלי שהיה סתום בערך שבועיים וחצי..פתחתי במקום סטרילי ובמחט וחיטתי (למרות שרק פעם אחת ביום למשך יום וחצי ומשבת (עשיתי ביום חמישי)3 פעמים ביום!)אבל עדיין יש לי גולה (זה לא קשיח..באוזן יש לי גולה קשיחה כזאת) בתוך האף...זה נורמלי..אני לא זוכרת מה היה שעשיתי את הנזם בהתחלה... יכול להיות שגם באף יש בעיה? יש כזאת גבעה קטנה בתוך האף..אבל חוץ מאפה שיוצא העגיל..האף לא נפוח..ואני חושבת (אני לא בטוחה יכול להיות שאני חולמת)שיש מחוץ לאף טבעת כזאת בצבע האור מסביב להעגיל...ממש קטנה ודקה... מה לעשות? אשמח שתעזרו לי רני

תשובה

בשני המקרים נראה שמדובר בגולה שנגרמת מגירוי באיזור סחוסי. גם האף וגם הטראגוס הם כאלה. רופאים יכולים להיות נחרצים מדי בנוגע לפירסינג. אם את רוצה לשמור עליו, עלייך לעבוד מהר: תגיעי כמה שיותר לפירסר שלך ותבקשי שיחוה דיעה. האם מדובר בזיהום רציני או בגירוי רגיל בטראגוס היוצר גולה. דבר שני: בינתיים תטפלי בנזם ובטראגוס לפי השיטה הבאה (שעובדת מצויין במקרה של גולות, ובכלל כטיפול בכל פירסינג): צכיני כוס עם מי מלח בצורה הבאה: כוס מים, את ממלאה שמינית ממנה במים רותחים ומערבבת בהם כפית שטוחה של מלח. אחרי העירבוב את מוסיפה מים מהברז. התמיסה צריכה להיות חמימה אבל לא חמה מדי וצורבת. את מעבירה כמות קטנה לכוסית (כוסית יין או כוס שוט כזו) וממלאה עד השפה שלה. עכשיו את משכיבה את הראש ככה שכל הטראגוס טבול בתוך הכוס. מחכה ככה דקה שתיים, ואז מרימה את הראש וסופגת הכל במגבת נקייה. אם את עושה את זה פעמיים-שלוש ביום, בד"כ תהיה הקלה משמעותית. באף זה מסובך לעשות את זה עם כוס, ולכן צמר גפן ספוג יהיה טוב (ומבפנים אותה פעולה רק עם מקלון אוזניים). מי מלח ממיסים הפרשות קשות וגורמים לג'יפה ומוגלה לצאת מתוך החור. חשוב שתנקי את ההפרשות עם מקלון אוזניים. בהצלחה!!
מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר