מתנדבים לפירסינג

למי שרוצה לעשות פירסינג במחיר מוזל. קוראים לי שירה ולמדתי קרוב לשנה פירסינג בסטודיו בראשון לציון. עכשיו אני צריכה מתנדבים לבניית תיק עבודות, עם צילום של הפירסינג כשאני מבצעת אותו (אבל לא חובה). יכולה לעשות בפנים , באוזניים, בגוף, איברי מין והשתלות (מיקרודרמל) . אז דברו איתי 0524806722

היי

אני מעוניין. לפני שנה בערך עזרתי להילה (בחורה מוכרת בפורום בתפוז) שהתלמדה בוואמפייר טאטו בראשל"צ. היא עשתה לי דיית' בחינם. הייתי הדיית' הראשון שהיא עשתה. אני גם גר בראשון כך שזה יהיה נוח לך. מה שכן, זה תלוי במחירים, כי אני דיי מנסה לחסוך כמה שיותר עכשיו P: המסנג'ר שלי זה smiley077@hotmail.co.il (בן 18)

זה תלוי

המחיר של העגיל משתנה. זה תלוי איזה פירסינג אתה רוצה לעשותועם איזה עגיל.

היי

זאת את בכינוי אחר? איזה מהם עדיין לא עשית ואת מעדיפה? אני דווקא חושב ללכת על הקטע שיהיה לך פחות מתנדבים אליו, והוא מיקרומדל/סרפסים.

ואגב

על איזה סטודיו מדובר?

סייבר טאטו

היי

זאת את בכינוי אחר? איזה מהם עדיין לא עשית ואת מעדיפה? אני דווקא חושב ללכת על הקטע שיהיה לך פחות מתנדבים אליו, והוא מיקרומדל/סרפסים.

זו לא הילה

בעיקרון כבר יש לי ניסיון בכל הפירסינגים הרגילים ואני מעדיפה שהעגיל יהיה כמה שיותר מיוחד.

סייבר טאטו

היי

ידידה שלי התקעקעה שם לאחרונה. בקיצור, אני אשמח אם תדברי איתי במסנג'ר smiley077@hotmail.co.il בקשר למיקום ומחיר. אפי.

מתנדבים לפירסינג

למי שרוצה לעשות פירסינג במחיר מוזל. קוראים לי שירה ולמדתי קרוב לשנה פירסינג בסטודיו בראשון לציון. עכשיו אני צריכה מתנדבים לבניית תיק עבודות, עם צילום של הפירסינג כשאני מבצעת אותו (אבל לא חובה). יכולה לעשות בפנים , באוזניים, בגוף, איברי מין והשתלות (מיקרודרמל) . אז דברו איתי 0524806722

אני מעוניינת

אבל רק מאיזה גיל מותר? והאם צריך אישור הורים?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר