שאלה בקשר לנזם...

רציתי לשאול את דעתכם על המקרה המוזר הנ"ל, לפני כשלושה חודשים עשיתי נזם ראשון באף (עם מחט, כמובן) לאחר כחודש וחצי, החלפתי לחישוק לחץ, העגיל החלים לחלוטין, לא כאב והכל היה בסדר. לאחר מס' ימים התנפח לי מעט והייתה אדמומיות, התחלתי לטפל בו בערך שבוע עם מי-מלח ובפנטן פלוס - לא עזר. הלכתי לפירסר והחלפתי חזרה לעגיל צמוד, לאחר כיומיים - עבר לחלוטין, ללא שום זכר. חשבתי שאולי החלפתי מוקדם מדי את העגיל, או לחלופין, ש"פצעתי" את האיזור עם טישו, הייתה תקופה של אלרגיה אצלי. אך העניין הוא שלאחר זמן מה, החלפתי שוב לחישוק ובחור השני היה לי עגיל צמוד והוא שוב התנפח לאחר מס' ימים, וחוזר חלילה - כשהחלפתי לעגיל צמוד לפני כשבוע שוב עבר כלא היה! אגב, החישוק מטיטניום ככה שאין אפשרות לאלרגיה... אני לא מבינה מה הוא בכוונה לא רוצה "לקבל" את החישוק לחץ? היה לי בעבר חישוק לחץ בגבה, אם זה משנה תודה.

היי

תראי, הפירסינג שלך הוא עדיין לא ותיק, הצורה הטבעית של החור שם היא בצורה ישרה, כמו המוט- בגלל שאיתו התחוררת. בכל פעם שאת מחליפה לחישוק, את בעצם מפעילה לחץ על החור, על הצורה הישרה שלו- והוא מגיב באדמומיות ורגישות. אחרי תקופה מסויימת עם העגיל [הייתי אומרת שנה שלמה], זה כבר לא יקרה, כי החור יהיה יותר נוח להתגמש. או שאם תרצי להחליף לפני כן, תקחי בחשבון את האי נעימות של תקופת ההסתגלות הזו לחישוק. ככה זה עם חורים בסחוס:)
מנהל הפורום
1000+

מממ ..

עגיל באף נחשב סחוס? לא ידעתי... ומעניין לגלות עד כמה טיפשים אנשים לעשות באיזור כזה עם אקדח, מילא באוזן. שנה שלמה? הוא אמור להחלים הרי לאחר כחודשיים-שלושה, לא? מה גם שהוא לא כאב לי בכלל כבר, למרות שהייתה נפיחות ואדמומיות כתוצאה מהחישוק.

היי

חודשיים שלושה זו ההחלמה הראשונית ביותר. אני מדברת על מתי שהפירסינג כבר ותיק. תראי, את יכולה לשים כבר אחרי חודשיים חישוק, אבל קחי בחשבון שזה יהיה איזה שבוע אדום ורגיש, עד שהמקום יתרגל. בזמן הזה תטפלי עם מי מלח. התופעה מוכרת. זה קרה לי עם העגיל בטראגוס, ושם זה באמת היה כואב נורא. אבל אחרי כמה ימים זה התרגל.
מנהל הפורום
1000+

כמו שרשמתי, שמתי כבר פעמיים חישוק, פעם ראשונה החלפתי לאחר חודש וחצי בערך, אח"כ , כשראיתי שעדיין זה נפוח למרות המי-מלח ובפנטן + החלפתי לעגיל צמוד מעוקל, וזה עבר לבד. חשבתי שאם אני אחכה עוד קצת זה יסתדר, ושוב כשהחלפתי - היה אותו סיפור. וזה לא עבר, למרות שטיפלתי בו והייתי איתו בערך שבוע-שבועיים רצוף.

התכוונתי-

שתשימי חישוק, אבל אל תתייאשי ותחליפי למוט כשתראי שהחור נהיה אדום ורגיש. תשאירי אותו עם החישוק. תטפלי בו עוד ועוד עד שהוא יחלים. זה בסוף יקרה, אני מבטיחה:)
מנהל הפורום
1000+

...

למרות שהוא היה אצלי כבר שבועיים עם טיפול ועדיין המשיך עם זה? זה ממש מעצבן, חוץ מזה שהכלבה שלי כל פעם אוהבת לתת לו "מכות" אגב האם ידוע לך על סטודיו שמוכרים בו עגילים בצורות מסויימות? ראיתי איפשהו שיש עגיל מיוחד לאף בצורת כוכב קטן במקום האבן/גולה. תודה!

כן! אפילו שהוא אדום וכואב, זה בסוף יירגע. וחוץ מזה, לשמור מרחק של האף שלך מהכלבה. אני יודעת שקשה לעמוד בפניהם [אני כל הזמן מרחרחת את הפרווה של הכלב שלי.. ], אבל צריך להתאפק קצת. אם את קונה מוט לאף מיוחד, תשימי לב שהוא מוט מעוקל ולא כזה שיש לו גולה בקצה. כי העגיל הזה הוא פשוט זוועה ולא בריא. איפה לקנות? אין לי מושג. אבל בכל סטודיו יוכלו להזמין לך עגיל כזה מהקטלוג.
1111111111111111111111111.jpg
.
מנהל הפורום
1000+

כן, בהחלט קשה...

כן בוודאי שהוא מעוקל, למה יש עגילים לאף שיש להם מעין "סוגר" עם גולה?

העגיל עם הגולה

זה עגיל דק [יותר דק מעגיל של אקדח, לא בעובי של פירסינג סטנדרטי], יש לו בקצה גולה. את העגיל מכניסים ע"י דחיפה בכוח, והחור פשוט מצטמצם סביב המוט של העגיל, וככה הוא לא יוצא. הבעיה נוצרת מתי שאת רוצה להוציא את העגיל, צריך למשוך בכוח. זה ממש כואב ופוצע את החור.
מנהל הפורום
1000+

נשמע די מזעזע...

אף פעם לא ראיתי אני חושבת עגיל כזה, ד"א איך מוצאים את העגיל ושמים במקומו אחר? קצת בעיה עם העיקול שלו. וזה קצת בעייתי להגיע לסטודיו.

זה באמת מסובך קצת

יש לך את העגיל עם הסיבוב בקצה, נכון? אז רק פירסר, כי מאוד קשה להחזיר אותו לבד... אלא אם כן את מפתחת את המיומנות הזו, את יכולה לבקש מהפירסר שיסביר לך.
מנהל הפורום
1000+

היי..

2 שאלות..

אז יש לי חור באף בן חודש. לפני כשבוע התנפחה לה בועה ליד החור וברוב טיפשותי הןצאתי העגיל והתחיל למרוח בפנטן פלוס. 

לאחר החלמה קלילה לא הצלחתי להחזיר העגיל הרפןאי ורכשתי עגיל זהב מעוקל שהינו יותר דק אך לא הצלחתי להכניס אותו לחור בגלל הסיבוך של צורתו. עגיל זהב אחר קטן כן נכנס. ובנתיים יש לי גולה כזאת על החור שירד ממנה לא מעט דם והיא עדיין שם לצד החור..

איך מתקדמים מפה???

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר