היי נוקי,יש לי שאלה

יש לי בועה שחוזרת כל הזמן מהפירסינג בסחוח של האוזן, חשבתי להחליף אולי לעגיל מחומר אחר,האם מותר להחליף כל עוד הבועה לא עברה? חשבתי כבר להוריד את העגיל,גם הטיפול בבועה נמאס וגם המראה לא אסטתי בלשון המעטה.. תודה! אנה

איפה בדיוק הפירסינג ממוקם?

בהליקס, זאת אומרת באפרכסת של האוזן [למעלה?], או טראגוס, בצ'ופצ'יק של האוזן? ואיזה עגיל בדיוק יש לך שם: חישוק, פרסה, מוט? האם עשית את הפירסינג עם מחט או אקדח? לפעמים להחליף עגיל יכול להיות הפתרון האידיאלי. האם את מטפלת בפירסינג כמו שצריך, טובלת אותו במי מלח? אני צריכה עוד פרטים כדי לעזור.
מנהל הפורום
1000+

היי..

קודם כל תודה על התשובה המהירה :) זה לא טראגוס,אבל זה ממש מעל הצ'ופצ'יק,אני מצרפת תמונה להמחשה..העגיל הוא חישוק ועשיתי עם מחט בימים האחרונים חל שיפור משמעותי והבועה הצטמקה לה (גם מהצד הפנימי)..וזה לאחר כמה טבילות בתמיסת מי מלח ומריחת פולידין וסינטומיצין.. במהלך חיפוש התמונה בגוגל,נתקלתי בכמה תמונות אימה של אוזניים לאחר ניקוב לא מוצלח,לא טוב בכלל לדימיון המודרך שאני מנסה ליישם בימים האחרונים אני מקווה שזה לא יחזור,אבל גם בעבר זה עבר,ואז שוב ללא שום סיבה נראית לעין שוב חזר.. אנה

היי אניה

בסינטומיצין את משתמשת על דעת עצמך, או שרופא רשם לך את המשחה? הדרך הכי טובה שאני מכירה להחלים בועות כאלה אחת ולתמיד, זה עם מי מלח. לטבול את האוזן בתוך כוס של מי מלח פעמיים ביום, ולהתמיד. בסוף הבועה מתייאשת
מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר