הגולה בטראגוס חזרה.

זוכרים אותי? התלוננתי פה על גולה ואמרתם לי להשתמש בתמיסת סיילין. אז התחלתי להשתמש ובאמת הגולה מאחורה נעלמה ונשאר ממש קצת מבחוץ. טוב, אז הפסקתי. כי ראיתי שזה נעלם... ואז זה חזר. ואתמול חזרתי הביתה וראיתי שזה נהיה ממש מגעיל. 2 הגולות חזרו... היום בבוקר החלטתי שאני חוזר לטפל עם התמיסה, והלכתי לקנות ואני חוזר לטפל. עשיתי את העגיל ב-17 לאוגוסט, זה נורמלי שעדיין יש את הגולות האלו? זה יכול להיות מזיהום? אולי החישוק לחץ לוחץ על החור? אשמח לעזרה, אני ממש לחוץ!

emo_06.png

היי מתן

גם לי הייתה גולה כזו. רק עם טיפול אינטנסיבי וארוך עם המי-מלח, הצלחתי לנצח את זה. זה מעיק וזה לוקח זמן, אבל רק ככה זה נעלם. אני זוכרת שהקפדתי כל הזמן לנקות את החור משני צדדיו עם קיסם אוזניים, אולי זה מה שעזר.
מנהל הפורום
1000+

תודה רבה נוקי! את גדולה!

חזרתי להשתמש בתמיסה ובהחלט יש שיפור גדול! אני עכשיו אתמיד עד שזה ייעלם... תודה!

emo_06.png

הגולה בטראגוס חזרה.

זוכרים אותי? התלוננתי פה על גולה ואמרתם לי להשתמש בתמיסת סיילין. אז התחלתי להשתמש ובאמת הגולה מאחורה נעלמה ונשאר ממש קצת מבחוץ. טוב, אז הפסקתי. כי ראיתי שזה נעלם... ואז זה חזר. ואתמול חזרתי הביתה וראיתי שזה נהיה ממש מגעיל. 2 הגולות חזרו... היום בבוקר החלטתי שאני חוזר לטפל עם התמיסה, והלכתי לקנות ואני חוזר לטפל. עשיתי את העגיל ב-17 לאוגוסט, זה נורמלי שעדיין יש את הגולות האלו? זה יכול להיות מזיהום? אולי החישוק לחץ לוחץ על החור? אשמח לעזרה, אני ממש לחוץ!

הגולה חוזרת ונעלמת כל הזמן!

אתם חושבים שיש מצב שזה בגלל האוזניות?
Anonymous
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר