עשיתי מדיסון-בעיה+בעיה בהרחבה.

א)אוקיי,יום ראשון עשיתי מדיסון. עכשיו,יש לי מוט, וזה התנפח (מקום החור) וכעיקרון,הגולה בצד ימין מאין.. נבלעת לתוך החור כשאני מזיז את הראש לצד שמאל. דיי קשה להסביר אלב מקווה שמבינים אותי. הגולה פשוט נכנסת לחור. יש מצב שו דחייה?תוך זמן כה קצר?או שזה רק התנפח? או אינפקציה שזה בכלל מוזר? בגלל ש... אני מחטא עם מי מלח כשאני מתעורר,צהריים ולפני שנאי הולך לישון. ובכל פעם אני שם בפנטן או סינטומצין (משחה לעיינים). מישהו הבין ויכול לומר לי מה הבעיה? ב)עשיתי בחופש הגדול הרחבה. עכשיו אני בטוח שכמה חבר'ה יהרגו אותי. הרחבתי מלא יותר מ"מ לעשרה מ"מ במכה. שלושה טייפרים שונים. מאחד לארבע,מארבע לשבע ומשבע לעשר. לאחר כמה זמן שיחקתי והכל היה טוב ויפה,אין בלואו אאוט אין כלום. עכשיו,היא התרחבה לארבעה עשר מ"מ. ואז קניתי עגיל של חמישה עשר מ"מ,ונכנס יופי. מה הבעיה? מבפנים,שמתי לב לא מזמן,זה נראה כאילו יש מאין פסים אדומים-דם,וצלקת לאורך כל ההרחבה כך זה אמור להיות? אני אמור לחטא גם את זה? מי שיכול לעזור לי אני אמשח נורא. וזה מדיסון(למי ששואל את עצמו מה זה) http://z.about.com/d/tattoo/1/0/w/B/sezmadison.jpg

בקשר למדיסון

יש מצב שהעגיל קצר מידי . קרה לי גם עם העגיל בלשון

היי

1. יש לך שם מוט, וזה בכלל לא בריא. במיקום כזה צריך להיות מוט מעוקל והכי הכי טוב- סרפייס באר. העגיל נבלע בגלל שהחור התרחב. זה מקום שזז הרבה. תחליף במהירות עגיל, או שתהיה לך דחייה, לדעתי, בוודאות. 2. תצטרך לשים תמונה כדי שאבין אותך יותר. יכול להיות שמדובר פשוט באיך שהרחבה נראית מבפנים. בגלל שהרחבת בכזו אגרסיביות, אז המרקם של העור שם יותר רגיש ואדמדם מאיך שהוא צריך להיות. תטפל בחור עם מי מלח, תדאג שהוא יהיה נקי, ונקווה שזה יעבור.
מנהל הפורום
1000+

וואו.

זה נראה כלכך כואב,יפה, מציק, ומיוחד.. (מדיסון)

אבאלה

בררר נראה ממש כואב. כל הכבוד על האומץ חחח

כמה דברים

בתור אחת עם ניסיון בסרפסים,לסרפס עם מוט רגיל כמעט ואין צאנס,כנראה שהפירסר שעשה לך את זה כלל לא מבין בסרפסים. דחוף לשנות הוראות טיפול ואת העגיל לסרפס בר(ראה תמונה),בהצלחה!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר