יש לי גשר ובאלי לעשות עגיל בלשון

יש לי גשר ובאלי לעשות עגיל בלשוןן אתם חושבים שזה יפריע ליי??

יש לי שאלה אחרת.

בשביל מה עשית את הגשר? בשביל שי'היו לך שיניים ישרות, נכון? ומה עגיל בלשון עושה? שובר את השיניים ועושה הרבה צרות, חוץ מצרות לא יצא שום דבר מהעגיל הזה, ההפך הגמור מגשר... פשוט מרסק שיניים הדבר הזה. אם אתה רוצה, תעשה, אבל אם תעשה, אני מציעה לך לשקול את זה.

זה תלוי בסוג העגיל שהוא ישתמש

בעגילים שעשויים ממתכת , ועם מוט ארוך , אכן יש סיכוי גבוה לשבירת שיניים ונסיגת חניכיים. אבל אם הוא ישתמש בעגיל סיליקון עם מוט קצר , הסיכויים לשבירת שיניים ונסיגת חניכיים קטנים בהרבה.

יש לי גשר ובאלי לעשות עגיל בלשון

יש לי גשר ובאלי לעשות עגיל בלשוןן אתם חושבים שזה יפריע ליי??

היי מתן

אף אורטודנט לא אוהב לשחק בין העגילים. אני ממליצה לך לחכות עד אחרי הגשר ורק אז להתחורר.

זה תלוי בסוג העגיל שהוא ישתמש

בעגילים שעשויים ממתכת , ועם מוט ארוך , אכן יש סיכוי גבוה לשבירת שיניים ונסיגת חניכיים. אבל אם הוא ישתמש בעגיל סיליקון עם מוט קצר , הסיכויים לשבירת שיניים ונסיגת חניכיים קטנים בהרבה.

לי יש עגיל בלשון וגשר [=

כבר חצי שנה יש לי את העגיל בלשון וזה לא מפריע [= למרות שאני אישית לא משחקת איתו הרבה... הייתי מציעה גם לך.. בהצלחה

יש לי שאלה אחרת.

בשביל מה עשית את הגשר? בשביל שי'היו לך שיניים ישרות, נכון? ומה עגיל בלשון עושה? שובר את השיניים ועושה הרבה צרות, חוץ מצרות לא יצא שום דבר מהעגיל הזה, ההפך הגמור מגשר... פשוט מרסק שיניים הדבר הזה. אם אתה רוצה, תעשה, אבל אם תעשה, אני מציעה לך לשקול את זה.

שחכת להוסיף את כל הפטריות שצצות להן מסביב לעגיל..ולא משנה ממה הוא עשוי..

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר