עגילצ'יק

עגילצ'יק

שלום, אני אמורה לנסוע לת"א בקרוב לעשות עגיל בפופיק, כבר עשיתי סיבוב סטודיואים ובדקתי המלצות אצל חברים שאני סומכת עליהם, כמובן שגם יש לי כבר 16, ובכול מקרה אבא יבוא איתי (וגם ישלם, מוהאהא). בכול מקרה, זה עגיל שאני רוצה כבר המון זמן, וחשבתי על זה כמעט שנה (שלא יהיו חרטות וחור בבטן אח"כ..), ופתאום הלחיצו אותי שזה יידחה ותהיה לי צלקת ענקית, ושיהיה שם בשר מדלדל איפה שהייתה הדחייה.. בבקשה, תרגיעו אותי חברה.. ועוד שאלה, יש אפשרות לשים בטבור חישוק לחץ? תודה רבה, וסליחה על הבורות (אני לא כול-כך חזק בקטע הזה, ולא מבינה יותר מידי.).

אני לא יודעת הרבה בקשר לעגיל בטבור

אבל אני לא חושבת שזה יהיה שונה מכל פירס אחר. פשוט מטפלים בו כמו שצריך ולא צפויות בעיות יתר, מקסימום קצת אדמומיות כמו בכל פירס חדש. חירור נעים שיהיה לך.

היי

אם לא ידוע לך על רגישות כלשהי (ואת רוצה לצמצם את הסיכויים לדחיה) כדאי להתחורר עם טיטניום. אמנם העגיל יקר יותר, אבל זה שווה את זה. יש אפשרות להתחורר עם חישוק לחץ, אבל זה פחות מומלץ. תמיד כשמתחוררים עם מוט זה עדיף בהרבה, בעיקר בגלל שיש פחות תזוזה של העגיל. את לא צריכה להצטערת, שאלות לגיטימיות לגמריי... בהצלחה!

אני לא יודעת הרבה בקשר לעגיל בטבור

אבל אני לא חושבת שזה יהיה שונה מכל פירס אחר. פשוט מטפלים בו כמו שצריך ולא צפויות בעיות יתר, מקסימום קצת אדמומיות כמו בכל פירס חדש. חירור נעים שיהיה לך.

וווווווווווווווויייייייייי!!!!!!!!!!!

תודה! הרגע חזרתי, אבא החליט לקחת אותי היום בהפתעה.. חח חעשיתי עגיל קטן קטן חמוד, מוט טיטאניום הכי פשוט כזה...לא כאב בכלל, ותוך חמש דקות היה לי עגיל נחמד בבטן.. הוא באמת אמר שלא טוב חישוק אז אמרתי שאני אבוא להחליף כשזה יבריא. הפירסר אמר לשים ויטה מרפן שבועיים.. והשאלה שלי היא אם לא כדאי להשתמש גם במי מלח, זה לא יכול להזיק בטח, אני צודקת? אם מישהו יוכל לעזור לי עם הסוגייה הזו, אני אשמח, ומבטיחה לא לנג'ס יותר פה, חחח.. שבת שלום!!!

לנג'ס? ממש לא.

אז ככה כמובן שאת יכולה לקרוא במאמרים איך לטפל בפירס חדש ואני רק יכול להמליץ לך ועוד המון חברי פורום להשתמש במשחה בשם :"ביפנטן פלוס" היא עושה את העבודה יותר טוב מויטה מרפן מה שהיא עושה וויטה לא: היא נספגת, היא מטפחת יותר טוב, מורידה אדמומיות טוב יותר[לפי נסיוני האישי] ואין לה הגבלה של זמן את יכולה לשים כמה שאת רוצה בניגוד לויטה[שהיא ל10 יום] למרוח את המשחה פעמיים ביום.[גם ויטה פעמיים ביום אם את רוצה לדעת] אממ בקשר למי מלח... זה לא יכול להזיק כל עוד את לא מגזימה לעשות פעם - פעמיים ביום אם תעשי יותר מדי יהיה לך שבירה של העור כמו בכל דבר בחיים - לא צריך להגזים ולהיות קיצוני והכי חשוב לגעת כמה שפחות ולא להתעסק איתו לתת לו להחלים בשקט [= בהצלחה!

שכחתי לציין מינון של מי מלח אם את לא יודע

שגם את זה את יכולה לקרוא במאמרים אגב אני עושה יחס של כוס מים עם כפית וחצי מלח בהצלחה.

תודה

תודה רבה לכולכם, עזרתם לי מאוד. לצערי אני לא מצליחה להעלות תמונות........ אולי מתישהו אצליח ואני אחזור.. שוב תודה על ההוראות, ושבוע מוצלח לכולם.!

הוהוהוהו תמונה!!

אחרי הרבה הסתבכויות קשות עם המחשב, אני שמחה להודיע שהצלחתי להעביר את התמונה!!!! חחח זה העגיל בפופיק, שמו בישראל ג'ורג', ובינתיים הכול עוד בסדר איתו.. *פותחת פה לשטן..* אז וואלה יופי, חחחחח אני מקווה שהוא יאריך ימים וזה.. סלמאת.

אויויוי

שכחתי להוסיף כמובן- קרדיט לוויטאלי מ"קיפוד".. חשוב ביותר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר