שאלה לגבי פירסינג במחיצת האף Septum

לחברי הפורום שלום, קראתי שקיימות שתי אפשרויות למיקום הפירסינג במחיצת האף (בין הנחיריים), האחת דרך הסחוס והשנייה מתחתיו בעור שבקצה/תחתית האף. אשמח לקבל מידע והמלצות על היתרונות והחסרונות של כל אחת מן האפשריות הכוונה שלי היא שלאחר תקופת ההחלמה יוחלך העגיל ב-Tunnel קבוע שישמור על החור פתוח ויהיה ניסתר כדי שאוכל לשים דרכו טבעת כשארצה (כמו בתמונה) אודה לתשובות מקצועיות
1019.jpg
bmepb523873.jpg

מה שאתה אומר פה זה שאתה רוצה להרחיב את הספטום?...

אני מבין נכון?

חופשי סקרן

האמת שהרוב עושים את הספטום לא בסחוס אלה בעור שבקצה..גם פחות כואב וגם ההחלמה פשוטה יותר. וכדי להחליף את העגיל בטנאל..אתה צריך להרחיב! טנאל זה בדרך כלל מתחיל באיזה 2 מ"מ אם אני לא טועה,והעגיל הרגיל של הספטום הוא פחות מזה.חוץ מזה אם אתה שם פרסה בספטום ולא חישוק לחץ אז אתה יכול להכניס אותו לבפנים והוא ניסתר

מזתומרת בעור שבקצה?

יעני מחוץ לאף ?

שאלה לגבי פירסינג במחיצת האף Septum

לחברי הפורום שלום, קראתי שקיימות שתי אפשרויות למיקום הפירסינג במחיצת האף (בין הנחיריים), האחת דרך הסחוס והשנייה מתחתיו בעור שבקצה/תחתית האף. אשמח לקבל מידע והמלצות על היתרונות והחסרונות של כל אחת מן האפשריות הכוונה שלי היא שלאחר תקופת ההחלמה יוחלך העגיל ב-Tunnel קבוע שישמור על החור פתוח ויהיה ניסתר כדי שאוכל לשים דרכו טבעת כשארצה (כמו בתמונה) אודה לתשובות מקצועיות

היי לסקרן

אני לא חושבת שיש שני מיקומים אפשריים, אלא המיקום הסטנדרטי הוא בין הסחוס החיצוני למחיצה עצמה, כמו שהסברת, בעור הדק [למרות שכשמיששתי אצלי גיליתי שזה יושב גם על הסחוס עצמו קצת]. אני אוהבת את כל הפירסינג'ס בכל מצב צבירה, אבל יש לי בעיה קטנה עם הרחבות בספטום: מדובר במקום מאוד צר, שיושב על המחיצה שבין הנחיריים, שיכולה להישבר די בקלות. טאנלים במקום הזה זה סוג של מטרד, לדעתי. כל מכה קטנה שתחטוף בקצה האף, תהיה מאוד מאוד לא נעימה [אני אישית ראיתי ] לי בעצמי יש הרחבה קטנה בספטום [2.5 מ"מ] אבל היא רוב הזמן עם קיפר או עם החישוק [כשהוא בחוץ]. אתה יכול פשוט לעשות כמוני: אם יש לך צורך להסתיר את הספטום רוב הזמן, תרכוש לך קיפר [ עגיל שחור להסתרה בצורת U ] , ובכל פעם שתרצה לשים חישוק, פשוט תשלוף את הקיפר בפחות משניה ותשחיל במקומו את החישוק/פרסה/מה שתבחר.
מנהל הפורום
1000+

נועה!

אני רוצה לתקן אותך יש אפשרות לעשות ספטום בסחוס עצמו אבל בשביל זה לא עוברים חירור רגיל אלה ,אוף שחכתי איך קוראים לזה..בכל אופן יש אפשרות לעשות בסחוס. =]

מה שאתה אומר פה זה שאתה רוצה להרחיב את הספטום?...

אני מבין נכון?

כן, למיטב הנבתי תדרש הרחבה מסויימת כדי לחבר את ה-Tunnel

נסטיה - אשמח לפרטים נוספים לכל השאר - תודה על התגובות קראתי גם על האפשרות של פרסה - Retainer שמסובבים כלפי מעלה - אבל זה נראה לי מתאים לעגיל קטן ולא לטבעת עבה.
Anonymous

נועה!

אני רוצה לתקן אותך יש אפשרות לעשות ספטום בסחוס עצמו אבל בשביל זה לא עוברים חירור רגיל אלה ,אוף שחכתי איך קוראים לזה..בכל אופן יש אפשרות לעשות בסחוס. =]

Dermal Punch

מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר