עגיל בתנוך

אני מאמין

כמו שכתוב במאמר בפורום, היעוד של האקדח היה רק בשביל התנוך תחילה ולאחר מכן עבר לעגיל בגבה, נזם וכדומה... האקדח משמש לחירור התנוך מזה שנים. אישית, איני חושב שיש כל נזק בחירור התנוך (בלבד) באקדח. אני עשיתי עגיל בתנוך לעצמי, ללא כל נזק ואל תקחי זאת כעידוד לחירור עצמי כמובן. שבוע טוב (-:

תגובה

אם אתה מסכים עם המאמר ברובו, מה בנוגע לזיהומים שאפשר לחטוף מאקדח שעובר מאדם לאדם, מהעגיל הזול שגורם לגירויים אצל כל כך הרבה אנשים [גם בתנוכים!], ואני מצטערת שאני עונה באוויר אבל אין לי ממש זמן להתבונן שוב במאמר. תנוך הוא לא איזה חתיכת כלום, הוא גם חלק מהגוף שלך, וצריך לתת גם לו את הכבוד הדרוש :) ואני מבקשת להמנע מקישקושים בנושא חירור עצמאי, במיוחד שהם כל כך לא נחוצים, אפילו שהם מלווים בהסברים של לא לנסות את זה בבית. יום טוב!
מנהל הפורום
1000+

תשובות =)

לחור בתנוך קוראים לוב ובכל מקרה של פירסינג הולכים לפירסר, זה שזה חור "פשוט" לא אומר שהוא לא חור! חירור עצמי יכול לגרום להמון בעיות! ומה כלומר "הבדלי מחירים במקומות הללו" איזה מקומות? טל..

תגובה

האמת שמוזר לי השאלות האלה,הלוב הוא הפירס הכי ידוע והכי פשוט..יש הבדל במקומות,חוץ מזה שכל פריסר יקח מחיר שונה קצת ההבדל העיקרי הוא בין כמה שיעלה לעשות באקדח בחנות בקניון,לבין לעשות עם מחט אצל פריסר,הכי משמעותי. הלוב הוא הכי זול מכל הפירסים,כך שזה לא צריך לעלו לך יותר מידי,כמה שקלים..

הממ..

קשה לי להאמין שזה יעלה רק כמה שקלים, יכול להיות אפילו שזה יעלה כמו כל פירסינג סטנדרטי, אבל בכל זאת זה שווה את זה.
מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר