יש דרך פשוטה לסגור עגיל לחץ?

קניתי היום באיזה סטודיו עגיל לחץ הפירסר שם לי אותו הכל טוב ויפה אבל כרגיל אני בנאדם מפגר...והורדתי את העגיל סתם (אל תשאלו אותי למה כי גם אני לא יודע) בקיצור אין לי כוח לחזור לסטודיו..יש דרך פשוטה להכניס תגולה הזאת למקום שלה? תודה לעוזרים!!!

אהה שכחתי לציין שהמיקום של העגיל הוא הליקס

באינטרנט קצת קשה להסביר דברים כאלה

מה שבטוח זה שעדיף לך בכל מקרה ללכת לפירסר כי אתה עלול סתם לזהם את האזור ולהכאיב ולפצוע בנסיון לעשות זאת בעצמך. לידיעה כללית: בכדור יש שני בקעים/חורים: מצמידים חור אחד לקצה של פתח הטבעת ולוחצים את החור השני לכיוון הקצה השני עד שהוא נתפס.

קניתי היום באיזה סטודיו עגיל לחץ הפירסר שם לי אותו הכל טוב ויפה אבל כרגיל אני בנאדם מפגר...והורדתי את העגיל סתם (אל תשאלו אותי למה כי גם אני לא יודע) בקיצור אין לי כוח לחזור לסטודיו..יש דרך פשוטה להכניס תגולה הזאת למקום שלה? תודה לעוזרים!!!

עגיל לחץ

היכן ניתן לרכוש עגיל לחץ וכמה הוא עולה?

בכל סטודיו יש,

ואם את יכולה לא להקפיץ הודעות מלפני שנתיים, זה יהיה נחמד.

יש מדריך לזה

כזה תמונה שמסבירה אם מישהו ימצא את זה אז תפרסמו כאן.

ניתן לירכוש עגיל לחץ

היא מוכרת עגיל לחץ 0528694443 קוראים לה רונית

בכל סטודיו יש,

ואם את יכולה לא להקפיץ הודעות מלפני שנתיים, זה יהיה נחמד.

אני לא יודעת מי את ואין לי קשר לנושא אבל חשבתי שזה יהיה מצחיק להקפיץ את ההודעה שלך 11 שנים אחרי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר