מה משמעות נעליים בחלום

שלום רציתי לשאול מה משמעות נעליים בחלום מוטיב שחוזר כמה שנים. נעליים בכל הצבעים בכל הגדלים חדשות ישנות וכו' חלומות מאוד סתמיים אבל מוטיב של נעלים מופיע בהם תודה

לאמנון מליאור שני ~~מה בין רגליים ונעליים~~ :) :)

שלום אמנון אתה שואל על נעליים בחלום. חלומות שחוזרים על עצמם, עוד ועוד. התחל תמיד מהפשוט. סוד התחכום הוא בפשטות. הרי נעליים הן קודם כל אמצעי לשיפור יכולת התנועה של האדם. מה קורה בחייך? האם אתה זז מספיק מהר, באלגנטיות, ובמדוייק לעבר יעדיך בחיים? קנה לך נעליים גבוהות בחנות ציוד למטיילים. מעין נעליים מושלמות כאלה, שאפשר להגיע איתן לכל מקום. לי יש זוג נעליים כאלה. כבר לא מייצרים אותן יותר ומאוד חבל לי, כי אני רוצה זוג חדש בדיוק כזה. כיתוב מעניין על החלק הפנימי של אותן נעליים גבוהות שלי אומר "נעליים אלה יקחו אותך רחוק יותר ממה שאתה יכול אפילו לדמיין". תחשוב על זה ליאור שני www.hershele.co.il

חלום

גם לי יש את אותו החלום על נעליים... קיבלת תשובה ממשהו? אם תוכל לשלוח לי תגובה לאי מייל הבא ysgutman@netvision.net.il ולייעד אותו לאילה.. אני ממש אודה לך

לאילה מליאור שני ~~נעליים~~

שלום אילה יש לך חיבור טוב עם עצמך החל מהימים הקרובים. לכי הרבה יותר לים, יחפה, מאושרת. בהצלחה בכל ליאור שני http://www.2bwell.co.il/liorshani/numerologiakabalit.html

הי! אמנון בחלומי אני רואה את עצמי עולה על סולם ופותחת ארון בחדרו שלאבא שלי שאגב אחרי ארוע מוחי ומהארון נופלות כל מיני זוגות נעליים צבעוניות בעיקר שלט הצבע הכתום ונישפך שמן מבקבוק זה אחד החלומות שאני זוכרת ממש בברור. החלום מדאיג אותי תודה תודה 

היי

אמא שלי חלמה שאני נאבדת,כל החלום נאבדת.פתאום רואה את סבתא שלי זצ"ל ,לוקחת לי את כל הנעליים(כולם היו ללא סוליה). כשאמא שלי שאלה לאן היא לוקחת את הנעליים,ענתה ל'סנדלר'. 

אשמח אם מישהו יכול להכווין אותי:)

מה מעיד חלום על כך שאני נועלת נעליים ששתיהן שמאליות ויש לי עוד 3 זוגות שכולם ככה?

מה מעיד חלום על כך שאני נועלת נעליים ששתיהן שמאליות ויש לי עוד 3 זוגות שכולם ככה?

היי,

לתשומת ליבך את בפורום נומרולוגיה לא בפורום פירוש חלומות.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נומרולוגיה
בחר
בחר