היי, שאלה קטנה..

שמי עדי, אני בת 19 עוד מעט ועוד לא חוויתי קשר זוגי ): אני מרגישה שזה מתקרב ומתקרב אך מתעקש לא להופיע כפי שאני מתעקשת לחוות אותו.. אני יודעת שהכל עניין של זמן אבל אני מוכרחה לשמוע את דעתך, אולי פשוט כדי להרגיע את נפשי (: נולדתי ב- 7.6.85 אשמח לשמוע ממך, תודה.

לעדי מליאור שני

שלום עדי התשובה תמונה בגוף השאלה. הרי את יודעת ומבינה בעמקי נפשך מדוע מתעכב בן זוגך מלהופיע. את מודעת לכך כל כך שאת אפילו רומזת לכך במכתבך. ההתעקשות לא עוזרת, ההתעקשות רק מעכבת כאשר היא מוגזמת. אבל רק משה הזמין אורנג'דה, אמרנו לו מה יש לך מהאורנג'דה משה... אם את באמת רוצה בן זוג הולם, צרי מצב זה במוחך וליבך בלי לחץ. ראי עצמך במצב מושלם היום ועכשיו, ראי את בן הזוג המתאים לך כנמצא איתך, ראי תמונה של שלמות כמציאות עכשווית בחייך. נצלי את רגעי ההרדמות וההתעוררות כדי להגיד זאת לעצמך. מה שהאדם רואה בוודאות כקיים בעולמו עכשיו, כאילו כבר קיים, ולא ירחק היום עד שיתקיים באמת. היגיע בהחלט הזמן לסכם החוצה מחייך את המיותר והמעיק. יצירה נעימה ליאור שני

תודה (:

ידעתי שהתשובה שלך תיהיה יפה וחמקנית(: אני מרגישה שאני יוצרת רושם לא רציני.. קליל. יש הזדמנויות בדרך אבל אולי אני זקוקה להבין משהו כדי שזה יתממש. מודה על רצונך לעזור, עדי.

לעדי מליאור שני

שלום שוב עדי עלייך להבין,הבנים שלא נועדו לך, ולא נועדת להם, עדיף שלא יווצר בינכם קשר של זוגיות, ואם המדריכים הרוחניים שלך מרחיקים אותם ממך אחרי פגישה קצרה בלבד, עלייך להודות להם על זה שהרחיקו ממך אדם שלא מתאים לך, ובכך מקרבים הם אותך בהדרגה לנקודה בה תוכלי ליצור קשר עם האדם המתאים. לגבי תשובתי הקודמת - אני לא מנסה להתחמק ולייפות, אני מבקש שתקראי אותה שוב על תקן מתכון להכנת עוגה, ואז תלכי להכין את העוגה. במילים אחרות, השיטה המתוארת בתשובתי הקודמת אלייך פועלת. הפעילי אותה מתוך אמונה, ואת אכן תגרמי לאותה מציאות שתראי בעיני רוחך להתגשם במהרה. אמונה שלמה תיצור מציאות שלמה OR YOUR MONEY BACK!!! אני יודע שהוא יגיע, כשגם את תדעי הוא יגיע. ליאור שני

אין סוף תודות!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נומרולוגיה
בחר
בחר