המספר 0.... כן כן...

בניתוח שורש הנשמה של "בן פלץ", לא מצאתי שום אותיות א.ה.ו.י , ולכן מתקבלת התוצאה 0. האם לספרה 0 יש כל משמעות, אם כן, מהי? ברק.

לברק מליאור שני

ברק שלום אני מפנה אותך לכתבה שלי על המס' אפס והאלוהים - דף ראשי וואלה -אסטרולוגיה - נומרולוגיה. המהות הגנוזה של הדברים עולה לפעמים על מהותם הגלויה. השם בן מכיל גם שתי אותיות - אות חסרה למינימום השלוש המקובלות, וגם זה עשוי להיות לטובה. נסה לחוש את האנרגיה של האדם עצמו ולהתחיל את התרשמותך משם. מקווה שלא סיבכתי אותך עוד יותר ליאור שני

אמממ.....

לא, לא סיבכת אותי ממש, ואכן, נדמה לי שהאדם מתקשר לספרה 9, האנרגיות שלו משדרות את האופי של אנשי מספר 9. קראתי את המאמר בוואלה (שכרגע שמתי לב שהוא שלך - קבל את ברכתי - מאמר מדהים!), ומסקנותיי ממנו הוא שניתוח שורש הנשמה של האדם מראה שהוא היה אישות חשובה מאוד, שרוח האלוהים סררה בו והעבירה דרכו מסרים?? כלומר, הוא היה בן אדם מגלה\מושיע\ממציא בגילגוליו הקודמים והוא רכש בכל גילגוליו את ידע האלוהים?? אז איך זה, שבחיים העכשויים שלו, הוא מקושר עם הספרה 9, המסמלת על ילדותיות, תוקפניות, אלימות ועוד פעם, ילדותיות?? ברק.

לברק מליאור שני

שלום שוב ברק המס' 9 הוא קודם כל סוף המעגל הספירלי המתחיל במס' 1. ה 9 הוא כל הדברים שכתבת שהוא, רק בצידו הנמוך. בצד הגבוה המפותח והרוחני שלו הוא שואף חזרה לכיוון ה 0, ולכיוון הצד הגבוה והרוחני של ה 1. ההבחנות שלך על חייו הקודמים, נשמעות לי מתוקשרות, וזה טוב. המשך כך בלי לפחד ובלי להסס. קרא את הספר "גם לך יש תפיסה על חושית" מאת פיט א סנדרס בהוצאת מודן. תמשיך להתעניין וללמוד וכולם עוד ישמעו עליך בסוף... ליאור שני
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נומרולוגיה
בחר
בחר