שלום! :)

שלום! :)

שמי מיטל ואני חיילת כרגע בחופשת מחלה עקב תאונת דרכים אשמח אם תוכל לי לפרט לי בכול הקשור לבריאות ולאהבה תאריך בלידה שלי הוא 12.1.1984 בערך בשש בבוקר בתודה מראש מיטל :)

למיטל מליאור שני

שלום מיטל לפעמים היקום מסמן לנו לנוח. כרגע היקום מסמן לך בכוח, כי לא הבנת רמזים עדינים יותר, להנפששש. בחורה אנרגטית מובילה מתוכננת ומאורגנת, הצעתי לך - - אל תתכנני בתקופה הקרובה כלום. תנוחי נטו, תהני מהדברים הקטנים, תשלימי מטלות איכות בעלות נופך רוחני שנדחו מפני תלאות החיים והיום יום (אני כמעט מתחרט על המילים האחרונות - הכוונה היא רק לדברים מהנים ומרגיעים, ולא לעבודה קשה ומלחיצה...) נחנת בעוצמות גדי מיוחדות שמצריכות לפעמים אתגרים מורכבים שהגורל מציב בפנייך, על מנת שתתחשלי ותצמחי למידת כוחך האמיתי. המנוחה הנוכחית תשנה בשאיפה את התכנות הפנימי שלך למצב רוגע וכך תפתח גם את שער הזוגיות. כל חייך מתחדשים כעת. אמונה פנימית תאפשר לך לחדשם לטובה. גלישת עננים ליאור שני

תודה רבה! :)

אהבה

ליאור היי שוב... תודה על התשובה הקודמת ו אני אנסה להפנים.. לא מזמן סיימתי מערכת יחסים די רצינית וחזקה וכרגע אני לא יודעת בדיוק איפה אני עומדת מבחינת אהבה והייתי מעוניינת לדעת האם יש משהו בפתח? כמו כן מה הצדדים החזקים שמאפיינים אותי? ייש לי מספר חברות קרובות שגם הם מזל גדי אך אנחנו שונות מאוד ולפעמים נראה כאילו אינני מתאימה לתיאורים של המזל האם זה הגיוני? בתודה מראש מיטל :)

למיטל מליאור שני

מקווה שמצאת את התגובה לשאלתך זו - בהמשך הפורום (גדיה דליה). להתראות ליאור שני
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נומרולוגיה
בחר
בחר