ליאור שלום רב !

שמי רויטל פעם ראשונה שאני בפורום הזה ונראה לי נורא נחמד בכל אופן תאריך הלידה שלי 16/9/77 ושל חברי 3/5/77 אנחנו מתחתנים ב- 3/6/04 בחודש האחרון יש הרבה מריבות ביננו מה שנורא מדאיג אותי רציתי לדעת מה יהיה ע"פ הנומרולוגיה עם בןזוגי וגם מבחינה לימודי/מקצועית אני מנחיה שהתשובה היא כללית ולא מפורטת בכל אופן אשמח לשמוע את דעתך תודה רויטל

לרויטל מליאור שני

שלום רויטל בעיות של קדם חתונה מתקשרות,ככל הנראה במקרה שלכם, בעיקר לחששות כלכליים של בן זוגך, שרוצה להרגיש שהוא יכול לפרנס אותך בכבוד, ועוד לא לגמרי מרגיש שהוא נמצא בעמדה כזו מבחינת לימודים וקריירה... גם פחדים שלך תורמים לחגיגה. לא תמיד דברים הלכו לך קל בחיים, ומופעלים אצלך כעת חששות תת הכרתיים שנובעים ממקום של פחד שאולי גם הפעם משהו יתקלקל ברגע האחרון. פחדים,אם נותנים להם להשתולל, עלולים בסוף להגשים את עצמם. אתם חווים שניכם,טעימות מהפחדים שלכם. תתחילו להנות ולחוות תמונת שלמות מול העיניים,בצורה כמה שיותר מוחשית. שניכם בני מזלות אדמה והצורך בביסוס, בטחון, וידיעה מוקדמת שהכל יהיה בסדר, הוא צורך בסיסי. אם אתם חייבים שמישהו יגיד לכם שיהיה בסדר, אז עלי - יהיה בסדר. ועכשיו חיוך ויאללה לישון. נ.ב. אצלך תחומי פסיכולוגיה וייעוץ יכולים לחבור לאומנות ותזונה. ליאור שני

ליאור תודה רבה ו ...

פשוט מדהים מה שאתה כותב כל כך נכון תמשיך להשאר מקסים אם אפשר לקבל פרטים שלך אשמח תודה רויטל

לרויטל מליאור שני

שלום שוב רויטל קראי את הספר "לבריאות - (מדע התזונה בראי המקורות)" מאת רחל יהלום. שתהיה חתונה נעימה וטעימה ליאור שני
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נומרולוגיה
בחר
בחר