אמא מלחיצה

אמא מלחיצה

היי ליאור, שמי חגית, נולדתי בתאריך 11/9/73, אמא שלי הדאגנית, פרחיה, כל הזמן אומרת שמשהו בשם שלי חוסם לי את המזל ואולי בגלל זה עדיין לא התחתנתי. אני רוצה לציין שמזה הרבה זמן לא היה לי חבר והדבר מתחיל להלחיץ אותה (לא אותי). אני יודעת שיש שטוענים שיש גם השלכה של שם האם על המזל של הבת. האם נכון הוא הדבר? הייתי שמחה לדעת מה אתה יכול להגיד לי בקשר לזה, והאם אוכל להרגיע את אימי בקשר לנושא הזוגיות. תודה, ח

לחגית מליאור שני

שלום חגית "פיטר פן" - מכירה? זו בגדול כל הבעיה. הילדה שלא באמת רצתה להתבגר עד עכשיו. יש בך יחוד שלא נותן לך ללכת בתלם. מהות ה 11 מובילה אותך לחפש את הדרך להריץ את האנושות קדימה. הילד הפנימי שבך חייב להמשיך לחלום. אמא של חגית - תהיי רגועה. אין בעיה בשם. אם את בכל זאת מחפשת בעיה, סביר להניח שלהלחיץ את הילדה ולציין בפניה את המובן מאליו כל הזמן, בעניין "לא טוב היות האדם לבדו", בתוספת 'סרטים' נטולי הפי אנד בנושא עתידה של הבת, שלא מפסיקים לרוץ לך בראש, לא ממש תורמים למזלה הטוב בענייני זיווג. ראי את חגית כל יום וכל לילה בעיני רוחך כנשואה באושר, הגידי זאת לעצמך - "חגית נשואה באושר עכשיו" וכך יהה במהרה. והכי חשוב תרדי מהנושא הזה כבר בשיחות - לא מתאים יותר! בהצלחה לשתיכן ליאור שני

פיטר פן

שלום ליאור, קודם כל תודה על התגובה המהירה. אכן צדקת כשאמרת "הילדה שלא רצתה לגדול עד עכשיו". נכון, במקום מסויים אני עדיין ילדה (בעיקרניראת כזו), אבל אני לא חושבת שזו הסיבה שמזה הרבה זמן אין לי בן זוג. דבר נוסף, לא הבנתי למה התכוונת כשאמרת "שיש בי יחוד שלא נותן לי ללכת בתלם", מה הייחוד הזה? האם עליי לשנות משהו, לחשוב אחרת בכדי שאצליח למצוא בן זוג מתאים? מלבד העובדה שאימי תתחיל לחשוב בכיוון שאמרת, האם אתה רואה שינוי במצבי, האם אמצא בקרוב את החצי השני? תודה על העזרה והייעוץ, חגי

לחגית מליאור שני

שלום שוב חגית את לא יודעת להפסיק לדאוג. קבלי את מגילת הקלף הרשמית בה כתוב באותיות של זהב מופז: יהיה בסדר בקרוב. ברגע שתפסיקי לחפשו בהיסטריה - זה הרגע שבו תפתח הדרך בפניו להגיע. חגית עכשיו רגועה. אמא של חגית רגועה. הרוגע הוא המפתח להצלחה. הכנסי לממלכת השאנטי, כשאת יוצאת בערב עם חברות פשוט תהני מזה בלי לחץ ליאור שני
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נומרולוגיה
בחר
בחר