הי ליאור

הי ליאור

הי ליאור קוראים לי יפעת נולדתי ביח' תמוז תשכ"ח 14/7/1968 אם תוכל לתת כיוון כללי על זוגיות ועבודה תודה מקרב לב יפעת

ליפעת מליאור שני

שלום יפעת את לקראת סוף מחזור נומרולוגי של 9 שנים , זמן להתמקד ואולי לשדרג מבחינת הקריירה ולהתחיל לסכם לטוב ולרע - מה לוקחים למחזור הבא. הדגש הוא יותר על מציאת הזווית המדוייקת מבחינת מיצובך המקצועי, ופחות על ענייני זוגיות שילבלבו כאשר תמצאי עצמך בכל הקשור להגשמת יעודך בתחום הקריירה... הדגש הכללי במפה על המס' 8 ביחד עם דגש נוסף על ה 8 בתקופה זו, מסמלים את האתגרים איתם את מתמודדת. כל עכבה לטובה. יהיה יופי אם תראי לסביבה ולעצמך את האופי החזק שנחנת בו. תשתדלי להנות בסגנון "הכיטוב" ויהיה באמת הכי טוב ליאור שני

לליאור

לליאור שלום שמי מלי ואני לא יודעת כאילו אני תקועה 11.09.1980 ב בתשרי ואפילו שעכשיו ואולי תוכל לומר לי מה הסיבה ומה מבחינת זוגיות והייתי רוצה אם אתה יכול לומר לי כי אני ממש לחוצה עם אני יעבור בפסיכומטרי יותר מ500 תודה

למלי מליאור שני

שלום מלי ההאטה בתחומי החיים השונים זמנית והיא תעבור. לצורך הצלחה בפסיכומטרי, רצוי שתתמקדי ותתרגלי בעיקר את התחומים החלשים שלך, ותחת לחץ זמן אמיתי, עוד פעם ועוד פעם. זוגיות בקרוב - הגיוני ואפשרי. BE COOL ליאור שני
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נומרולוגיה
בחר
בחר