היי ליאור

היי ליאור

היי ליאור אני מיכל נולדתי בתאריך 18.1.1981, הייתי מעוניינת לדעת מה צופן לי העתיד בתקופה הקרובה, והאם אתה רואה קשר זוגי בקרוב? תודה רבה והמשך יום מצויין!

למיכל מליאור שני

שלום מיכל את שואלת על עתיד וזוגיות. בחורה עצמאית כמוך יוצרת בסופו של דבר את עתידה בעצמה ובכוח של אמונה ונחישות החלטה. נושא הזוגיות אצלך שואב עדיין מקשר לא סגור בעברך - עדיף לנקות, אולי קצת להתבודד ולהתנזר. מתוך התכנסות וחיפוש פנימי יצמחו בסופו של דבר דברים יפים שאת אולי עוד לא יכולה לראות כרגע. התמקדי בהעשרה ולימודים בתחומים שמדברים יותר אל ליבך, זה הזמן להתמקד. אהבה באה מתוך אמונה שלמה באפשרות קיומה במציאות חייך עכשיו, ולא בעתיד... אאחל לך מיקוד ואושר. ליאור שני

ליאור תודה רבה!

תודה רבה על מתן המענה, בהצלחה בפורום.

ליאור יש לי שאלה

שמי מיטל ונולדתי בתאריך 23/9/1981 אני מעוניינת לדעת מה מתאים לי ללמוד ובנוסף יש לי חבר שנולד בתאריך 30/06/1975 והייתי רוצה לדעת איך הקשר מבחינה נמרולוגית.תודה רבה והרבה הצלחה בפורום.

למיטל מליאור שני

שלום שוב מיטל תחומים: תקשורת, ניהול, תזונה, רפואה אלטרנטיבית, אנשים. זוגיות: התאמה שיכולה להמשך לאורך זמן - אם את לא מציקה לא ואם הוא לא מתקרצץ עלייך. קראי את הספר "סימני שמש" מאת לינדה גודמן הרבה אושר ליאור שני
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נומרולוגיה
בחר
בחר