צומת דרכים

צומת דרכים

שלום,

20.09.1972

כיום אני לומדת שנה ראשונה במסלול של הסבה אקדמית של החינוך המיוחד- הבחירה ללמוד הסבה באה ממקום שלא היה לי טוב במקום העבודה (עבודה קודמת), כיום אני עובדת במקום חדש, ומאוד טוב לי, הן מבחינת השכר והן מבחינת הסיפוק, יחד עם זאת, נשאר בי הרצון לממש את התשוקה שאפיינה אותי בעבר ואף עדיין קיימת ( במינון נמוך יותר) בהחלפת שינוי מקצועי - הוראה בחינוך המיוחד.

אשמח לקבל הכוונה להתלבטות :)

שמי הילה משה, 20.09.1972

אני בעלת תואר ראשון+ התחילתי ללמוד במסלול הסבה אקדמאית להוראה בחינוך מיוחד ( נשאר לי עוד שנה)                         עד כה, החלטה להמשך לימודים אקדמאים במפרט בתחום ההוראה היה מוחלט, וכן בעל אופי גישמי אשר גרם להעלת המוטיבציה, הן בפן הרגשי והן בפן המקצועי.

בשבועות האחרונים, אני חשה התערערות נפשית לגבי הבחירה, אני מניחה שזה נובע משאלות רבות הקשורות לתהליך של השינוי המקצועי אשר אני נמצאת בו כיום(משנה מקצוע מתחום הלוגיאסטיקה אשר עסקתי בו מעל 20 שנה לתחום ההוראה)....

אשמח לקבל הכוונה/ייעוץ בנוגע לבחירה שלי.                                                                                               האם הבחיירה שלי נכונה?   האם היא מתאימה לי?  האם זה נכון לעזוב את עבודתי הנוכחית ולעבור לתחום אחר? האם אצליח לממש את חלומי- הוראה?

תודה מראש :)

היי הילה,

לגבי התאמה תחום ההוראה יכול להתאים לך, לגבי עזיבת מקום עבודה תשקלי את כל הגורמים מסביב מבחינת היצע וביקוש בשוק כאשר לא כדאי לעשות החלטות פזיזות (וזו המלצה שטובה לכולנו למעשה). emo_123.png

הי הילה, 

התחום בו בחרת ללמוד הוא הנכון עבורך. חינוך מיוחד, טיפול! בהצלחה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נומרולוגיה
בחר
בחר