צומת דרכים

צומת דרכים

שלום רב, בבקשה עזרה, בעלי מריוס: 7/11/75 נמצא בשנה של התחלות חדשות, ואם זאת לא מצליח להסתדר ולהתקבע במקום אחד במקצוע שלו כביצועיסט גרפי בפרסום לתקופה ארוכה מסיבות שונות, האם עליו להחליף תחום למשהו שונה לגמרי?  ואם כן אז למה?  או שהוא בכל זאת יכול ללמוד משהו אחר אך עדיין בתחום המדיה הדיגיטלית כגון עריכת וידאו ואפטראפקטס? 

מודה מראש. 

מה הוא חשב ללמוד במקום?

לדשרג את המקצוע שלו לעריכת וידאו ואפקטים ואף נרשם עכשיו לקןרס. היה לו בעבר גם רצון להיות מורה, אבל  כל הנסיון שלו ב7 השנים האחרונות הוא בתחום הגרפיקה לפרסומות. 

מתאים  למריוס לעסוק בתחומים שכוללים עזרה לזולת, ביקורת, ארגון, הוראה, הדרכה, הכוונה, פיסול, עבודות שרות, הרכבה, עיצוב, בנייה, פירוק, הכנת תשתיות-יסודות, ניתוח מערכות, מוזיקה. 

הוא טוב בכל מה שקשור לכסף, למבנים ולאדמה לכן יתאים לו להיות איש נדל"ן או קבלן.

מתאים לו לעסוק גם בתחום החוק עקב חשיבתו המסודרת, המובנית ובעלת העקרונות הברורים, וכן נטייתו להבחנה בפרטים ולפרפקציוניזם.

תודה רבה על הפירוט! אז לפי זה העיצוב כן מתאים לו אז מדוע הוא לא מצליח להתבסס בתחום  העיצוב גרפי... עריכת וידאו ועיצוב למדיה הדיגיטלית יתאים לו יותר?  

אולי זה קשור לכך שאין לו תשוקה/דרייב לתחום ו/או זה קשור לאישיות/אופי שלו...אבחון נומרולוגי תעסוקתי יכול לאמת אותו עם החוזקות והחולשות שלו ולגלות יותר על עצמו.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נומרולוגיה
בחר
בחר