שידוך והתייעצות

יפעת שלום,

פניתי אלייך בשרשור אחר וגם שלחתי שתי הודעות פרטיות בקשר לשידוכים דרך התקשור שאת עושה. ביקשת שאפנה דרך הפייסבוק אבל אין לי פייסבוק. האם יש דרך אחרת לפנות אלייך כדי לקבל שידוך דרך תקשור? תאריך הלידה שלי 9.9.68.

שאלה נוספת: הכרתי מישהו שתאריך הלידה שלו 10.1.66 (לא בטוחה בקשר לשנה - פלוס מינוס שנה). לימור כתבה לי שיש התאמה והקשר יהיה מוצלח. היא גם כתבה לי שהחל מיום ההולדת שלי (בספטמבר 2016) רואים בבירור זוגיות + 3. האם זה נכון? האם בגלל שהקשר הזה הגיע לפני יום ההולדת ניתן להסיק שזה לא זה? הייתי מעוניינת לשמוע גם את חוות דעתך מכיוון שהקשר כנראה נגמר. האם את יודעת לומר לי אם יש בינינו התאמה ומה יעלה בגורל הקשר?

מודה מאוד על תשובתך.

שנת לידה זהו מידע מאוד חשוב בנומרולוגיה!! אי אפשר לתת אבחון נומרולוגי מדוייק ולהסתמך על מידע משוער.

לכן מה שרשמתי לך בנוגע להתאמה זוגית מוטל בספק!

לימור שלום,

1. סליחה על הטעות. קראתי במקומות אחרים שחשובים רק היום והחודש לכן לא ייחסתי חשיבות לשנה. שנת הלידה המדויקת שלו 1966. 10.1.66. האם תוכלי לבדוק שוב התאמה בינינו?

2. יפעת לא עונה לי ולא משנה באיזו דרך אני פונה. האם תוכלי להפנות את תשומת לבה לבקשה שלי בהודעה הקודמת?

מודה לך מאוד.

היי,

אני רואה שהשארת את אותה שנת לידה כך שאין שינוי ממה שכתבתי לך בתשובתי הקודמת.

לימור, 

בהתייעצות הראשונה בשרשור אחר כתבתי ששנת הלידה היא 65 ולא 66. לכן ביקשתי עכשיו אבחון מחודש.

תודה.

אתם מאוד מתאימים מבחינת האופי ויכולה להיות בניכם זוגיות מצוינת. בהצלחה

לימור,

האם בתשובותייך את מסתמכת רק על נומרולוגיה או שגם על תקשור? חשבתי שדרך התקשור אפשר לראות גם אם קשר אמור להתממש ומתי ולא רק אם יש התאמה בין בני הזוג.

האם במה שכתבת לי עליו נעזרת גם ביכולות התקשור שלך?

מודה על תשובתך

היי,

בתשובתי אני מסתמכת עם נומרולוגיה בלבד.

אמנם למדתי תקשור אך אני לא משתמשת בזה, לעיתים נעזרת באינטואיציה אבל אני לא בוחרת באיזה שאלות/תשובות אלא פשוט מרגישה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נומרולוגיה
בחר
בחר