זוגיות ואהבה

שלום יפעת,

שמי אפרת ותאריך הלידה שלי הוא 9.9.1968.

איני מצליחה למצוא זוגיות. האם אמצא זוגיות או שזה לא ב"תכנית האב" שלי, ואם כן מתי?

מודה מאוד על תשובתך,

אפרת

היי אפרת,

בגורל שלך ניתן לראות באופן מובהק זוגיות/משפחה +3 ילדים (ייתכן מבן הזוג). 

נראה שהזוגיות תגיע יותר מיום הולדתך הבא, זמן בו את נכנסת לעיתוי של התחלות חדשות. בהצלחה 

שלום לימור,

זה משמח אותי לדעת שמשהו טוב עומד לקרות סוף סוף. מצפה בשמחה. האם משהו בכל זאת יכול להשתבש כך שבסופו של דבר זה לא יקרה, או שאם את רואה את זה בוודאות אז זה סימן שזה יקרה בוודאות? אם זה ישתבש, מה עליי לעשות כדי למנוע ומה עליי ללמוד מכך?

תודה ושבוע טוב,

אפרת

היי אפרת,

נומרולוגיה זה לא מדע מדוייק ויש לו כ - 80% הצלחה לכן אני ממליצה לך פשוט לחיות בשמחה, אופטימיות ותקוה. 

לימור תודה לך.

יפעת, קראתי בתכתובת של הבחורה שלפניי שאת עוסקת בתקופה זו בשידוכים דרך התקשור ללא תמורה. האם תוכלי לסייע גם לי בעניין?

תודה,אפרת

בהחלט, אנא צרי עימי קשר דרך הפייסבוק IFAT ORLEV

יפעת אורלב מנהלת הפורום

יפעת שלום,

אין לי פייסבוק. האם ישנה דרך נוספת ליצור איתך קשר למטרה זו?

תודה,

אפרת

לימור שלום,

כתבת לי למעלה שרואים זוגיות + 3 ילדים החל מחודש ספטמבר. הכרתי מישהו בשם אייל בתאריך לידה 10.1.65. רציתי לדעת האם זו הזוגיות שדיברת עליה? אם כן, איך קרה שהגיעה מוקדם מן הצפוי? והאם ייתכן שזו אינה הזוגיות שאליה התכוונת כי היא הגיעה עכשיו ולא בספטמבר?

האם את יכולה לומר לי משהו עליו ועל ההתאמה והסיכוי לזוגיות?

מודה לך מקרב לב,

ערב טוב,

אפרת

לימור שלום,

כתבת לי למעלה שרואים זוגיות + 3 ילדים החל מחודש ספטמבר. הכרתי מישהו בשם אייל בתאריך לידה 10.1.65. רציתי לדעת האם זו הזוגיות שדיברת עליה? אם כן, איך קרה שהגיעה מוקדם מן הצפוי? והאם ייתכן שזו אינה הזוגיות שאליה התכוונת כי היא הגיעה עכשיו ולא בספטמבר?

האם את יכולה לומר לי משהו עליו ועל ההתאמה והסיכוי לזוגיות?

מודה לך מקרב לב,

ערב טוב,

אפרת

היי אפרת,

מבחינת האופי אתם מאוד מתאימים וזו יכולה להיות זוגיות טוה ומאוזנת בה אתם משלימים אחד את השנייה.

ייתכן מאוד שזו הזוגיות (האם יש לו 2 ילדים?). כמו שכתבתי נומרולוגיה זה לא מדע מדוייק, ניתן לצפות עיתויים ופוטנציאלים שיתממשו לא בדיוק בשנים או בחודשים המדוייקים מאחר והם בגורל ואמורים להתממש בזמן כלשהו בחייו של האדם.

בהצלחה

*הכוונה זוגיות טובה

לימור,

תודה על תשובתך. את תמיד מעודדת. כן, יש לו שני ילדים ולי יש 1. ביחד זה 3 כמו שכתבת. מצד שני, כבר עבר בינינו "חתול שחור" והוא הפסיק להתקשר. טרם נפגשנו. הוא הביע המון התעניינות בטלפון אבל מתקשה להביא את המפגישה לידי מימוש. לאור מידע זה, את עדיין חושבת שזה המיועד?

תודה לך שוב,

אפרת

מצטערת, לא ניתן לענות על זה בוודאות דרך הנומרולוגיה.

לימור שלום,

לעדכנך שהקשר הזה שסיפרתי לך עליו לא צלח. בתגובה קודמת ביקשתי מיפעת לעזור לי במציאת שידוך והיא ענתה שהיא יכולה לעשות זאת אם אפנה אליה באמצעות הפייסבוק. כתבתי לה שאין לי פייסבוק ושאלתי איך עוד אפשר ליצור עמה קשר, אך לא נעניתי. האם תוכלי להעביר אליה את בקשתי?

תודה ושבת שלום

היי אפרת,

יפעת מנהלת הפורום ונכנסת לקרוא בו, ייתכן ופיספסה את ההודעה לך.

תנסי לפנות אליה כאן דרך הודעה פרטית.

שבת שלום :)

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נומרולוגיה
בחר
בחר