כמה ילדים יהיו לי

אני ילידת 31/5/1967 בן הזוג שלי יליד 30/11/1958 יש לנו שלושה ילדים. פתאום אני שוב בהריון. זה כתוב למעלה? זה מתאים? החלטתי לשמור את ההריון, למרות שמבחינה לוגית אין בזה הרבה הגיון. מחזור אחרון 1/11/2008. תודה

סופיה היקרה

את שומרת על ההיריון נקודה. אם נשמה קטנה מלמעלה רוצה להכנס לחייך ותביא לך אושר עילאי את תשמרי אותה בבטנך וחוץ מזה את בעיתוי מעולה להיריון. תשמרי על עצמך ואני שמחה בשבילך עד הגג!!

יפעת אורלב מנהלת הפורום

כמה ילדים יהיו לי- תודה על תשבתך מלאת האור

תודה רבה מאוד מאוד. האם תשובתך מבוססת גם על שמי?כי אם כן, הרי שיש לי עוד שני שמות, אותם לא ציינתי כאן. ממש תודה, ושבת שלום, סופיה, (שנושאת עוד שני שמות)

תשובה שניה לסופיה

בנומרולוגיה יש כאלה שהמפה אומרת נגיד בין 2 לשלושה ילדים וכו', ויש כאלו שאצלהן כתוב שיש הולדה וכל האופציות פתוחות לגבי מספר הילדים. אז אצלך כל האופציות פתוחות. יתרה מכך גם לך וגם בעלך נמצאים בעיתוי שנקרא נישואין או הרחבת משפחה. היות ואתם ביחד אז אתם בהרחבת המשפחה ....

יפעת אורלב מנהלת הפורום

כל כך מודה לך

אני כל כך מודה לך, אנחנו בעצם, אף שיש לנו שלושה ילדים, עדיין לא התחתנו. ואתמול, או שלשום, חשבתי שיכול להתאים לצרף גם חתונה. שם המשפחה שלו ושל הילדים הוא אחר, ושם המשפחה שלי הוא אחר (זה שקיבלתי מהוריי) אני ממש שמחה שפניתי אלייך לכאן. תודה.

בכייף סופיה ולגבי החתונה תתייעצי איתי על היום כי אני רוצה שיהיה לכם מבורך..

יפעת אורלב מנהלת הפורום

תודה רבה.שאלה נוספת לגבי מגורים

תודה תודה לך. בהחלט אתייעץ איתך על יום. בשל ההריון, אנחנו נאלצים לחשוב על הסדר מגורים יותר מורחב. אנחנו גרים בבית מספר 30 וחוכחים, בעניין הזה אבא שלי יותר שותף אתי בדבר תאריך הלידה שלו22.6.1939 בבהתלבטות היא אם לבנות תוספת לדירה, או לקנות את הדירה מעלינו,חלק ממנה להשכיר וחלק להשתמש למגורים לנו. מה דעתך יותר יתאים, מתי ואם בכלל... תודה רבה.

שלום רב

תאריך לידה 01.01.1986 של בעלי 28.9.1984 

לוי שירה וארז

יש לי 2 ילדים כרגע הריון שלישי לא יודעת עדיין את מין העובר( לא ראו בסקירה) 

אשמח לדעת מה מין העובר וכמה ילדים רשומים במזל שלי ואם יש עודאז  מה המינים? רב תודות

היי,

כל האפשרויות פתוחות בפנייך מבחינת מס' ילודה/הריונות.

גם אני לא יכולה לדעת את מין העובר אך ניתן לראות שבנים הם דומיננטים אצלך.

emo_123.png

היי,

כל האפשרויות פתוחות בפנייך מבחינת מס' ילודה/הריונות.

גם אני לא יכולה לדעת את מין העובר אך ניתן לראות שבנים הם דומיננטים אצלך.

emo_123.png

תגובה שקיבלתי משירה בדף העסקי שלי:

ענית לי היום על שאלה לגבי ילדים בפורום והאתר עושה בעיות ולא נותן לי אפשרות להגיב... אז תודה על התשובה הכה מהירה ואת ממש צדקת עשיתי הבוקר בדיקת אולטרסאונד ויש לי בן

יש לי בת בן ועכשיו עוד בן...מכיוון שאני מיועדת ללדת בקיסרי בפעם השלישית מאוד חששתי שיסגרו בפניי הדלתות להריונות נוספים לכן היה חשוב לי לדעת על כמות הילדים .. בע"ה הריון הבא אולי תהיה בת וזה יהיה מושלם..חבל שאת לא יכולה לדעת את זה

שלום רב

תאריך לידה שתי 2.08.1995 של בעלי 21.8.1991

אני רציתי לדעת מתי ייוולד לנו הילד הראשון ואם בכלל זה יקרה 

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נומרולוגיה
בחר
בחר