07.01.09 | 08:01
אייל או איל?? איך מאייתים?
שלום שמי איל ,עד לפני 10 חודשים הייתי כותב את שמי עם שני יודים כלומר אייל.אך אז החלה אצלי תחושה לרשום עם יוד אחת ,איל,תחושה פנימית שמשום מה גרמה לי להרגיש יותר טוב .רציתי לדעת האם כדאי לי להשאר עם שם שליווה אותי עד עכשיו או שעדיף להמשיך עם האינטואיציה שלי,שאגב התגלתה כ חזקה לאורך השנים.כמוכן מה ההבדל הנומרולוגי והמיסטי בין שניהם.יש לציין כי אני בן מזל דגים אהיה בן 31 באדר הקרוב. תודה מראש על התייחסותכם.
07.01.09 | 18:51

תוכל בבקשה לשלוח לי תאריך לידה שאבדוק מה טוב יותר עבורך ?

יפעת אורלב מנהלת הפורום

08.01.09 | 08:15

בוודאי. 9.3.78

9.3.78 אני רוצה לציין שמשום מה זו לא התקופה הכי זוהרת בחיי. תודה.
08.01.09 | 20:01

תשובה לאייל

אייל ככה : קודם כל חשוב לי שתדע שמה שחשוב זה איך קוראים לך בשם בע"פ כי התדר האנרגטי שמתקבל מקריאת שמך נותן לך את התכונות לשם. מבחינה נורולוגית דווקא השם אייל עם שני יודים טוב יותר מעם י' אחת כי זה נותן לך רכות מול המספרים החזקים של מס' הגורל והיום שלך. אם בכלל היו מכנים אותך בשם חיבה ילי מה שנותן גימטריה 5 זה היה מושלם... אבל להחלטתך חמוד. והתקופה הקשה שלך תחלוף מיום ההולדת ממרץ 2009 ועד מרץ 2010

יפעת אורלב מנהלת הפורום

09.01.09 | 09:09

מודה לך מקרב לב.

האם יש לי חסימה כלשהי בעניין הזוגיות לאחרונה ואני מדבר מזה ארבע,אין לי מזל בנושא . אני מרגיש שהוא חסום משום מה.אני נפגש ויוצא עם בחורות אך בכל פעם דברים שגדולים ממני מפריעים לזה להתקדם -או שאחד מהצדדים לא נמשך לשני ואני מדבר פיזית כי מנטלית קיימת משיכה טובה,או שאם יש משיכה והכל בסדר הצד השני נוסע פתאום לאנשהו,או שחבר מהעבר חזר וזה מתפתח או לדוג' בחורה שהיה בנינו קשר והוא התחיל להתפתח לכיוון רומנטי הכירה מישהו ונדלקה עליו(קרה לי כמה פעמים)והם דווקא ממשיכים לקשר רציני ואפילו חתונה באחד מהמקרים.כאילו הכל מחליק לי מהידיים אני לי מושג איך אני עוצר את זה..ודווקא הצד השני כאילו "נעזר" בי ובחורות שהיו איתי מוצאות את אהבת חייהם אחרי. אני מפרגן ומאוד מאושר בשבילן ורואה זאת בחיוב. אך אני מרגיש שאני תקוע בנושא הזה.כאילו הכל מתפקשש והתדר שלי לא נכון/תקין. שוב מודה לך מקרב לב. אגב שם המשפחה שלי הוא לוי.
09.01.09 | 15:10

תשובה EYAL

אייל, הייתה לך שנה לא קלה השנה כי הייתה בשנת משוב. שנה בה הדברים לא הולכים כמו שצריך, האנרגיות בירידה, הכל לא מסתדר או כמו שאתה אומר נכון "בורח מהידים", מצד שני העיתוי הזה טוב לבניה והוא יכין אותך מיום ההולדת במרץ 2009 (אוטו טו) לשנה של שינויים שיובילו אותך לזוגיות רצינית ואף מיסוד ממרץ 2010 -מרץ 2011. בשנה זו אייל, אתה למדת המון ,קח את מה שלמדת ועשה את השינויים הנחוצים לך בעיתוי של יום ההולדת הקרוב. יהיה בסדר. יפעת אורלב

יפעת אורלב מנהלת הפורום

09.01.09 | 18:03

אין כמוך.

אני מודה לך .כמו שאמרתי לך שיש לי אינטואיציה חזקה והסתובבתי בהרגשה שהדברים ישתנו והסבלנות זה מה שהחזיק אותי.לאחרונה הייתה לי ממש ירידת אז חשבתי שאולי אני משלה את עצמי.. לשמוע דברים אלו ממך מחזק אותי שוב. שוב תודה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
נומרולוגיה
בחר
בחר