שנה חדשה

שנה חדשה

איזו שנה מצפה לי ? תאריך הלידה שלי ה- 8.3.76 בתחום הזוגיות ( תאריך הלידה של בעלי ה-8.12.70 ) בתחום הילודה בתחום הפרנסה והבריאות. אשמח לתשובה מהירה

זוגיות, פרנסה וכו'-תשובה

שלום. היעוד שלך הוא הטיפול להיות במצבים סבודים ורגישים של האדם, לכוון, ליעץ ולהדריך. ראי אתר "אמא אדמה" מאמר על מספרי 7 מאת נורית עסיס. קראי שם גם מקצועות המתאימים לך. היעוד של בעלך הוא ניהול בכיר או עבודה עצמאית. הוא אינו אוהב לקבל הוראות, יש לו רצון תמידי לקבלת סמכות ועצמאות ודרך חשיבתו באיסוף נתונים. המע' האסטרולוגית בינכם מצביעה על חוסר התאמה. ראי אתר של תמי גולגשטיין, בת מזל דגים ובן מזל קשת. המע' הנומרולוגית מצביעה על מע' פוריה אך לטווח קצר. כשתטיבי להכיר את בעלך וטיבו יתחילו צרות והמע' תבוא על סיומה. את בשנה אישית 2 (עד מרץ) ובעלך גם בשנה זו (עד דצמבר) שזה הזמן לחיזוק הזוגיות, התעמקות במע' יחסים נושאים הקשורים לבית,משפחה ומגורים עם תשומת לב מיוחדת לנושא הבריאות. אם את שוקלת הריון הוא אפשרי בשנתיים הקרובות. מכיוון, שאני מעלה כאן דברים מאד לא פשוטים, אני ממליצה לך לקבל יעוץ נוסף כי כניסתם של ילדים למע' זוגית, יעשה את הדברים הרבה יותר מורכבים. נורית
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נומרולוגיה
בחר
בחר