עסק , כן או לא?

אני ילידת 23/07/80 י' באב שמי אורלי רציתי לדעת אם על פי המפה שלי כדאילי לפתוח עסק? ואם כן אם כדאי בתחום המזון

לאורלי מליאור שני

שלום אורלי את בשלה ליותר מכך. את בשלה לזוגיות הריון וכאלה. עסק יקום ויבשיל במהלך השנתיים הקרובות. עלייך עדיין ללמוד את השוק והשטח, כמו גם ללמוד מנסיונם של אחרים. הסרטים שוקולד ו החגיגה של באבט יסייעו בהצלחה בכל ליאור שני www.hershele.co.il

לליאור שני

תודה רבה לך.. על התשובה.. כבר התייאשתי מלחכות.. ז"א שאתה רואה חתונה בזמן הקרוב..? בן הזוג שלי יליד 11/04/79 שמו ראובן (רובי)

עסק , כן או לא?

אני ילידת 23/07/80 י' באב שמי אורלי רציתי לדעת אם על פי המפה שלי כדאילי לפתוח עסק? ואם כן אם כדאי בתחום המזון

לליאור שני

עדיין לא קיבלתי תשובה לשאלותיי בהמשך לתשובתך...אחזור שוב על שאלתי.. האם אתה רואה חתונה בקרוב? בן זוגי יליד 11/04/1979 שמו ראובן(רובי) אודה לך באם תשיב לי בהקדם

לליאור שני

תודה רבה לך.. על התשובה.. כבר התייאשתי מלחכות.. ז"א שאתה רואה חתונה בזמן הקרוב..? בן הזוג שלי יליד 11/04/79 שמו ראובן (רובי)

לאורלי מליאור שני

שלום שוב אורלי גם הוא בשל. אולי הוא פשוט קצת מפחד. מה דעתך לקדם עניינים בעדינות הספרים סימני שמש ו אסטרולוגיה מין ואופי יסייעו בהצלחה בכל ליאור שני www.hershele.co.il

תודה

תודה על התשובה המהירה

עסק , כן או לא?

לאורלי מליאור שני

היי כבר עניתי שכן ראי תשובותי ליאור www.hershele.co.il

לאורלי מליאור שני

שלום אורלי את בשלה ליותר מכך. את בשלה לזוגיות הריון וכאלה. עסק יקום ויבשיל במהלך השנתיים הקרובות. עלייך עדיין ללמוד את השוק והשטח, כמו גם ללמוד מנסיונם של אחרים. הסרטים שוקולד ו החגיגה של באבט יסייעו בהצלחה בכל ליאור שני www.hershele.co.il

איפה אמצא את הסרטים שהמלצת עליהם?

המלצת לי על הסרטים :שוקולד, והחגיגה של באבט. איפה אמצא אותם?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נומרולוגיה
בחר
בחר