חידוש זוגיות לאחר גירושין

יורם שלום רב... אני גרושה מזה שנה וחצי ואמא לשני בנים. לאחרונה אני מרגישה רגשות חדשים לאקס ומעוניינת לדעת האם יש מצב לחזרה. רק ליידע, אני זו שיזמה את הגירושין בגדול. ת.לידה שלי - 18.09.1973 ת.לידה שלו - 16.04.1970 לתשובתך אודה.

יורם

שביל גורלך בקשר לזוגיות לא פשוט בכלל. ההתאמה ביניכם היתה זמנית אבל אם את מרגישה שכדאי לנסות שוב וזה מתאפשר אז זה טוב לך ולילדים בהצלחה

אשמח להבהרה קטנה

האם באומרך "ההתאמה ביניכם היתה זמנית" משמע שלא התאמנו אך עלי ללכת אחרי ההרגשה שלי ולנסות שוב? והאם באומרך "שביל גורלך בקשר לזוגיות לא פשוט בכלל" אומר שתהיינה לי בעיות במציאת בן זוג לחיים בלי כל קשר לגרוש? לתשובתך אודה

חידוש זוגיות לאחר גירושין

יורם שלום רב... אני גרושה מזה שנה וחצי ואמא לשני בנים. לאחרונה אני מרגישה רגשות חדשים לאקס ומעוניינת לדעת האם יש מצב לחזרה. רק ליידע, אני זו שיזמה את הגירושין בגדול. ת.לידה שלי - 18.09.1973 ת.לידה שלו - 16.04.1970 לתשובתך אודה.

לקרן מליאור שני

שלום קרן גישוש עדין אצלו לא יזיק פה פיתוי בלבוש ובנוסטלגיה. הספרים סימני שמש ו אסטרולוגיה מין ואופי יסייעו בהצלחה בכל ליאור שני www.hershele.co.il

ליאור המון תודה..

היה גישוש ויזמתי מפגש ארעי בזמן שהחזיר את הילדים. היה מאוד נחמד אך נראה על פניו כי אינו מבין או אולי חושש ממה שברמזים קטנים נגלה לו. בכל אופן, המון תודה ונקח את זה לאט.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נומרולוגיה
בחר
בחר