זוגיות

זוגיות

היי יורם, אשמח לעזרתך... אני ילידת 13/5/77. לא היה לי קשר זוגי אמיתי כבר זמן רב (כמעט 3 שנים מאז הקשר הרציני הארוך האחרון שלי). הייתה התחלה לפני 3 חודשים, הקשר נמשך שבועיים וחצי מאוד אינטנסיביים, עם בחור שתאריך לידתו הוא 17/1/77 ושמו מתחיל באות י', אולם הקשר נקטע ביוזמתו ועד היום לא ברור לי לחלוטין למה...הוא פשוט נעלם. הייתה שיחה בינינו והוא טען שנלחץ ולכן בחר להעלם. עברו מאז 3 חודשים, המשכתי בחיי וניסיתי לצאת לדייטים ולהכיר אך ללא תוצאות. האם אתה רואה שאתחיל קשר חדש בזמן הקרוב או שמא יש סיכוי עדיין שהבחור ייצור קשר ? בכל מקרה אני ממשיכה הלאה.... אשמח מאוד לדעתך לפי תאריכי הלידה. בתודה ויום נעים.

יורם

ההתאמה ביניכם היתה טובה העיתוי פחות טוב. את נמצאת כרגע בשנה עם הרבה התלבטויות לכן גם אם תגיע זוגיות היא תהיה מלווה בהתלבטויות

לענבר מליאור שני

שלום ענבר את תרוויחי הרבה משינוי הדיסק בראש. נסי להתעצם. האמיני בעצמך יותר. דירשי את כוחך האמיתי מלמעלה הספר הקוסם ממדבר יהודה יסייע. בהצלחה בכל ליאור שני www.hershele.co.il

יורם

ההתאמה ביניכם היתה טובה העיתוי פחות טוב. את נמצאת כרגע בשנה עם הרבה התלבטויות לכן גם אם תגיע זוגיות היא תהיה מלווה בהתלבטויות

יורם היקר תודה...אז יש סיכוי שנחזור ?

או אכיר בקרוב קשר חדש ? התלבטויות או לא...אני רוצה לפחות להתחיל משהו , להכיר מישהו... למה ראית שעיתוי לא טוב עם הבחור ? אשמח מאוד להבהרות. תודה ויום נעים.

אשמח מאוד לתשובה - בתודה מראש

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נומרולוגיה
בחר
בחר