אתה לא מפסיק להדהים אותי גם אני חשבתי כך-אתה גדול כבר אמרתי ?

היי יורם, התאמה זוגית

אשמח לדעת אם יש התאמה ביני 15-06-1968 לבינו 01-01-1960 באיזה שלב נמצא הבחור בחייו כעת ועד מה אני צריכה לשים דגשים ? חן חן על תשובתך, ויום נפלא וקסום

היי יורם, מבולבלת נורא ...

עדכון: לפני כשבועיים, ואחרי שאמרתי לו בטל' שאינני מעוניינת בסוג הקשר שהוא רוצה... הבחור שוב ניסה ליצור "קשר" כעבור 4 ימים (sms), לטעמי הוא ניסה "למשש דופק" - מכל מקום, שלחתי לו מייל בתגובה, שאני מעוניינת רק בקשר יציב ורציני ועד שהוא לא יוותר על גישת ה- PLAYBOY שלו שלא ייצור איתי יותר קשר לעולם. מיותר לציין שהוא לא הגיב למייל. נכון לעכשיו, מצד אחד אני דיי שלמה עם הצד שעשיתי (קרי, במטרה לדעת איפה אני עומדת) מצד שני, אני תוהה אם עשיתי את זה בדרך הנכונה או שמה שרפתי לחלוטין את כל הגשרים. אני נורא מבולבלת כעת, מה אתה אומר ???? האם לדעתך הוא ינסה לחדש את הקשר ? לא יודעת מה לעשות או לא לעשות כעת. אשמח אם אולי תוכל לכוון ו/או להאיר את הדרך. מודה לך מראש על תשובתך האדיבה. ומאחלת לך יום נפלא וקסום. נ.ב. שנינו רווקים ללא.

לחדשה מליאור שני

שלום חדשה הוא בשל לקשר רציני פנקי אותו עם הרבה מגע וחיזוקים, הפגיני חכמה ויכולת להבין ולהיות עזר כנגד בעיסוקיו ועסקיו. הספר חשב והתעשר יסייע כל ההצלחה ליאור שני www.hershele.co.il

ליאור תודה רבה על התשובה והיחס

היי יורם, מבולבלת נורא ...

עדכון: לפני כשבועיים, ואחרי שאמרתי לו בטל' שאינני מעוניינת בסוג הקשר שהוא רוצה... הבחור שוב ניסה ליצור "קשר" כעבור 4 ימים (sms), לטעמי הוא ניסה "למשש דופק" - מכל מקום, שלחתי לו מייל בתגובה, שאני מעוניינת רק בקשר יציב ורציני ועד שהוא לא יוותר על גישת ה- PLAYBOY שלו שלא ייצור איתי יותר קשר לעולם. מיותר לציין שהוא לא הגיב למייל. נכון לעכשיו, מצד אחד אני דיי שלמה עם הצד שעשיתי (קרי, במטרה לדעת איפה אני עומדת) מצד שני, אני תוהה אם עשיתי את זה בדרך הנכונה או שמה שרפתי לחלוטין את כל הגשרים. אני נורא מבולבלת כעת, מה אתה אומר ???? האם לדעתך הוא ינסה לחדש את הקשר ? לא יודעת מה לעשות או לא לעשות כעת. אשמח אם אולי תוכל לכוון ו/או להאיר את הדרך. מודה לך מראש על תשובתך האדיבה. ומאחלת לך יום נפלא וקסום. נ.ב. שנינו רווקים ללא.

לחדשה באתר מליאור שני

שלום את בסדר גמור בתשובתך ובכלל חובת ההוכחה עליו ועליהם... יהיה בסדר איתו או עם מישהו הראוי לך יותר. בהצלחה בכל ליאור שני www.hershele.co.il

תודה לך ליאור אגב

סתם עדכון, בעודי מתלבטת, אתמול הוא שלח לי איזה אי-מייל (על כך שהוא צרף אותי "כחברה שלו" לאיזה פורום ....), נראה יותר כמו רצון לפתוח חלון, הקלתי עליו, והשבתי שאני לא כל כך מבינה מה המשמעות של האי-מייל אז אם הוא רוצה הוא יכול להתקשר אליי, בוא נאמר שעד עתה הוא לא התקשר ולא הגיב ???? מוזר, מוזר, מוזר טוף מכל מקום, שוב תודה תודה תודה לך על תשומת הלב, ויום קסום ונפלא לך ולכולנו.

היי יורם, התאמה זוגית

אשמח לדעת אם יש התאמה ביני 15-06-1968 לבינו 01-01-1960 באיזה שלב נמצא הבחור בחייו כעת ועד מה אני צריכה לשים דגשים ? חן חן על תשובתך, ויום נפלא וקסום

יורם או ליאור - מה עכשיו ???

יצרתי איתו קשר(מודה נשברתי...), מכל מקום למדתי שהוא אמור לעזוב את ישראל לצמיתות בספטמבר :( מה עכשיו ? מה יעלה בגורלנו ? מה אומרת הנומרולוגה שלי ושלו ? בבקשה אנא תשובתך הכוונתך ועצתך האדיבה
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נומרולוגיה
בחר
בחר