היי יורם, התאמה זוגית

אשמח לדעת אם יש התאמה ביני 15-06-1968 לבינו 01-01-1960 באיזה שלב נמצא הבחור בחייו כעת ועד מה אני צריכה לשים דגשים ? חן חן על תשובתך, ויום נפלא וקסום

יורם

שלום, יש ביניכם התאמה טובה ומשלימה. את בחורה ללא מסכות, משפחתית והרמונית, יכולת העברת מסרים גבוהה. הוא בחור גם ללא מסכות, עיקש לדרכו, אגו גבוה, אינטואיציה טובה, אסתטי, משיכה ליופי. הנקודה העיקרית שצריך לעבוד עליה הוא בחור עם אגו גבוה לכן קשה להניעו מדיעותיו אם תדעי לא להגיע למקומות האלו אני צופה טוב לקשר זה

תודה,תודה על התגובה המהירה-מדוייק להפליא אכן

הבחור אוהב אסטתיקה ואכן יש לו גם אגו מרקיע שחקים (לדעתי זה נובע יותר מחוסר בטחון), האם לאור מה שכתבת - "נגזר" עליי במערכת היחסים הזו להיות זו ש"מחזרת" אחרי וויכוח או שמא יש איזה שהיא דרך לגרום לו להפתח יותר ולהרגיש בטוח ? אגב, האם שנינו נמצאים בעיתוי הנכון למיסוד הזוגיות ? ושוב, בתודה מראש ואיחולי יום קסום

יורם

ברור שאגו גבוה זה רק למראית עין ונכון שזה נובע מחוסר ביטחון. בעיקרון זה בד"כ מה שקורה לאנשים עם אגו גבוה, קשה להם להודות בטעויות. אי אפשר פה לתת עיצות פרטניות מה לעשות. שניכם כרגע בשנה שקצת הדברים הולכים קשה אבל בגלל ההתאמה כדאי להישאר יחד

תודה רבה יורם -רק כעת ראיתי את תגובתך - מכל מקום

ממתי שפניתי אליך חלו שינויים - נתק - ביני ובין הבחור ...(הוא פשוט בחר להעלם ככה פתאום), ולמרות שאינני שלמה עם הקשר/היחס שלו כלפיי, האם אתה צופה חזרה או שמא עליי להרפות ולהמשיך קדימה ?

יורם

ברגע שיש התאמה אז יש גם סיכויי חזרה אבל לדעתי לא צריך "לרדוף" תני לו קצת ל"התבשל" בהחלטות שלו ואת מצידך תמשיכי בחייך

ושוב, תודה, תודה על תשומת הלב וההשקעה במענה לשאלותיי

מאחלת לך שבוע קסום ויום נפלא.

היי יורם, התאמה זוגית

אשמח לדעת אם יש התאמה ביני 15-06-1968 לבינו 01-01-1960 באיזה שלב נמצא הבחור בחייו כעת ועד מה אני צריכה לשים דגשים ? חן חן על תשובתך, ויום נפלא וקסום

יורם עדכון - וכמו כן אבקש להעזר בך שוב אם אפשר כמובן...

אז ככה, עדכון והקדמה, אתמול התכשיט יצר קשר קשר טלפוני (לאחר העלמות של שבוע שגם לה קדמה העלמות של שבוע...) שאל מה ענינים ומה חדש, אני מצידי הגבתי רגיל, כאילו דבר לא קרה(לא הוכחתי אותו ולא שאלתי למה ומדוע) שחוחחנו מעט, אמר שיצור קשר בזמן הקרוב ...???!!!, כעת, אני מבקשת לדעת, האם על פי המפה האסטרולוגית שלנו, יחול איזה שינוי באופי הקשר ? ואם כן מתי ? חן חן על תגובתך והדרכתך האדיבה. נ.ב. אינני יודעת עד כמה זה רלוונטי ויכול לעזור אבל סכום שמי הפרטי הוא - 21=3, וסכום שמו הפרטי הוא - 16=7 (אגב, יכול גם להיות 15)

יורם

נראה לי שאת מסתדרת בלעדיי וזה טוב. ברגע שיש התאמה הגורל ינסה לסדר את העיניינים ביניכם אבל צריך לעזור לו ולא לחכות שדברים יקרו. לדעתי כדאי להמתין מספר ימים וליצור מפגש כיפי ז"א לדבר על דברים חיוביים כאילו אתם מתחילים את הקשר מחדש

יורם - תודה, תודה על התגובה המהירה, אתה פשוט מקסים !!! (נשמה יתרה)

היי יורם, התאמה זוגית

בוקר טוב לך יורם, איך ממשיכים מפה

היי יורם, שוב אני, אז ככה, מעודדת החלטתי לאמץ את עצתך וליצור קשר עם ה"תכשיט", אך מיד משהתחלטי לחשוב לפעול בהתאם - הגוף שלי (כאבי ראשי, בחילות, כיווץ בשכמות וכד' לרבות הקול הקטן שבתוכי ממש התנגדו לרעיון...(ולא מהמקום של פחד או אגו דווקא) ולכן הוחלט פה אחד, שעדיף לי להיות קשובה לקול הפנימי שלי ולגוף שלי ולא ליזום שיחה נוספת מצידי. מכל מקום, התכשיט, הפתיע, והתקשר ביום שישי...להזמין להארוחת ערב, מאחר וחגגתי עם חברים ומשפחה את יום ההולדת שלי, סירבתי בנימוס - עד פה הכל טוב ויפה ואפילו נשמה חיובי, המהמה, ביום שבת בבקר, שאל מה אני מכוונת לעשות בשעות אחה"צ, שאלתי , מה אתה מציע? ואז התחוור לי (או יותר נכון אוששו תחושותיי) שהוא למעשה מנסה כעת להוביל את הקשר למקום אחר לגמרי ...(משהו שדומה יותר ליזיזות...) מאוכזבת אמרתי שזה לא הכיוון שלי ולא ברור לי על סמך מה הוא חשב שאני עשויה להשיב בחיוב לסיגנון כזה של קשר. ועכשיו, אחרי כל הפתיח, לשאלה, (שאלות) האם ייתכן שתיהיה התאמה גבוהה ביננו אבל הזוגיות לא תמומש - הינו המערכת הגורלית מנסה לקטוע ? האם הקשר נותק לחלוטין או שמה יכולים לחול שינויים בכוונות של הבחור ? באיזה עיתוי (שנה וכד') אנו נמצאים אני והוא ? מתנצלת על ההכבדה, ממתינה לעצתך האדיבה, ומאחלת לך שבוע טוב, ויום נפלא

יורם

כפי שציינתי בעבר אומנם ההתאמה גבוהה אך העיתוי קצת בעייתי. בנוסף בהחלט ייתכן שתהיה התאמה והזוגיות לא תתממש זה יכול לקרות ממספר סיבות: א. גיל - אם אדם כבר מימש זוגיות וילדים אז זה משנה את המשוואה. ב. סביבה - במציאות של היום כאשר מחנכים אותנו יותר לדאוג לעצמנו ופחות ערכים של זוגיות ומשפחה זה יכול להשפיע (בגרמניה למשל האחוזים של המיסוד יורדים כל הזמן ויש שם הרבה רווקים) ג. לפי הנומרולוגיה כאשר יש התאמה גבוהה האישה היא זו שמרגישה זאת והגבר פחות - את מבינה שהעיניינים קצת מורכבים אבל אני חושב שאת פועלת בצורה טובה מכיוון שאת צריכה להתנהל לפי הרצונות שלך והבהרת את עצמך ועכשיו הכדור אצלו

היי יורם, התאמה זוגית

ועוד דבר קטנטן ברשותך... מה מידת ההתאמה

ביני 15-06-1968, לבין בחור שהכרתי לפני מספר ימים 10-10-1968 מה תוכל לספר לי עליו ?

יורם

הי, אני חושב שבאופי הוא דומה לבחור הקודם אבל ההתאמה היא פחות טובה

אתה לא מפסיק להדהים אותי גם אני חשבתי כך-אתה גדול כבר אמרתי ?

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נומרולוגיה
בחר
בחר