הכל תקוע

הכל תקוע

טוב אני לא יודע אם זה המקום אבל שבע השנים האחרונות שלי היו קטסטרופאליות כאשר השנה הזו זה אפילו יותר אני לא יודע אם מישהוא מרגיש את ההרגשה שנילחמים בו "מהשמים" אבל כל תחום וכל נגיעה שלי יש לי רק עוגמת נפש אכזבה הפסד וכישלון אני יודע שזה נשמע נורא אבל זה המצב אולי למישהוא יש עצה ?? תודה מראש

היי דני...

אני עוסקת באסטרולוגיה, אם תמסור תאריך לידה, שעת לידה ומקום לידה אוכל לראות מה פועל לרעתך, ולנסות לייעץ לך כיצד לפעול. האי-מייל שלי הוא gozalitos@walla.co.il בהצלחה

דני שלום

תזכור תמיד, שאחרי 7 שנים רעות. חייבות, אבל חייבות לבוא שבע שנים טובות. זה קשור למחזוריות זה קשור לתדרים. אל תדאג מעתה יהיה לך יותר טוב. מאחלת לך שיהיו לך שבע השנים הכי הכי שאפשר...

תודה על העידוד שתהיה שנה מצוינת לכולנו

הכל תקוע

טוב אני לא יודע אם זה המקום אבל שבע השנים האחרונות שלי היו קטסטרופאליות כאשר השנה הזו זה אפילו יותר אני לא יודע אם מישהוא מרגיש את ההרגשה שנילחמים בו "מהשמים" אבל כל תחום וכל נגיעה שלי יש לי רק עוגמת נפש אכזבה הפסד וכישלון אני יודע שזה נשמע נורא אבל זה המצב אולי למישהוא יש עצה ?? תודה מראש

תגובה ל-"הכל תקוע"

בכל זאת בקר טוב לך דני! 7 שנים רעות בעקבותיהן יגיעו 7 טובות! זה כתוב בספר הספרים (זוכר?)ולעיננך דני הנטיה שלך להרוס היא קארמה שאותה צריך לפתתור! יש להגיע למסובב שגרם את הסיבה שהביא לתוצאות אותם אתה חווה בשנים האחרונות!איש יקר אתה בעל ידע עצום אתה רגיש ויחד עם זאת לא ממוקד! בשמך אתה נושא תדר של רצון לשנויים תמידיים בחייך קופצני משהו! לדעתי מתוך הידע שלי כמטפל ומדריך למודעות אלטרנטיבית אוכל להמליץ לך לעצור לרגע,דקה,שעה מה שתבחר עשה פסק זמן תנסה להסתכל פנימה ושאל את עצמך שאלה 1 בלבד:מה האמת שלך?המתן לתשובה אל תפסיק לשאול עד שתקבל אותה.איני יודע במה אתה עוסק אך לך יכולת נדירה בתחום התקשורת קרי: מכירות,מדיה כתובה מצולמת מה שאתה אוהב.אתה מצליח להגיע ולגעת באנשים בצורה מעוררת התפעלות!אם תרצה להגיע למסובב שציינתי קודם בבקשה השאר בפורום דרך לייצור איתך קשר "יותר פרטית" מאשר זו. בכל מקרה הרם ראש ראה השמיים כחולים השמש זורחת ושנה חדשה של חוויות והתנסויות בפתח זמן לעצמך את השפע ולא הדלות תתחבר לאמת ולא לשקר! תרצה את עצמך ולא את כל העולם ואישתו! אחלה שנה דן/נד!

שנה טובה דן

תודה על העידוד אני מקוה ש7 השנים הראות מאחורי למרות שאני בעיצומן של ים בעיות שלא ניראה שיפתרו מהר מיד לאחר ראש השנה אבל בכל זאת שתהיה לך שנה מצוינת ותודה על העידוד
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר