פתיחה כרונולוגית

פתיחה כרונולוגית

שלוםלכולם ולשגיא בפרט. עשיתי פתיחה כרונולוגית, לשבוע בנושא עבודה (כמובן...) 7.9 - מלך החרבות - לא ממש בזיקה לשאלה, אבל מראה שאני עוסקת בשותפויות, והשאלה שלי היא האם זה בעצם יחול עלי עד סוף מזל מאזניים או רק באותו היום 8.9 - 3 גביעים - שמחה וחגיגה (באמת היה יום נחמד ומשמח, אבל מה לא בנושאי עבודה...) 10.0 - 8 גביעים - רק באמצעות ויתור על מאבק ניתן להצליח, (ויתור ? אני? היתה צריכה להיות לי ישיבת פיצוץ של משא ומתן באותו היום. ויתרתי עליה . הבנתי נכון ?) 11.9 - נסיך המטות - וואלה יופי ! שוב האם חל במקרה של פתיחה כרונולוגית לשבוע על כל השבוע או רק על היום או בכלל עד סוף מזל קשת ? 12.9 - השמש ויום לאחר מכן הכוכב - וכאן השאלה העקרונית - אחלה קלפים במיוחד בנושא עבודה (שפע וכו' והנאה מהעבודה), אבל הם לא קונקרטיים,אז איך עושים אותם יותר קונקרטיים לענין העבודה ומנצלים את האנרגיות הטובות שלהם ? שגיא - מובן שהשאלה מופנית אליך - אלא מה !!!

את ממש חסרת ביטחון עצמי.

,תודה. גם לי יש דיעה ממש טובה עליך!

ולענין- האם יש לך מה לומר שיאיר את עיני, וזאת מעבר לאישיותי, אלא לענין הפתיחה .

פתיחה כרונולוגית

שלוםלכולם ולשגיא בפרט. עשיתי פתיחה כרונולוגית, לשבוע בנושא עבודה (כמובן...) 7.9 - מלך החרבות - לא ממש בזיקה לשאלה, אבל מראה שאני עוסקת בשותפויות, והשאלה שלי היא האם זה בעצם יחול עלי עד סוף מזל מאזניים או רק באותו היום 8.9 - 3 גביעים - שמחה וחגיגה (באמת היה יום נחמד ומשמח, אבל מה לא בנושאי עבודה...) 10.0 - 8 גביעים - רק באמצעות ויתור על מאבק ניתן להצליח, (ויתור ? אני? היתה צריכה להיות לי ישיבת פיצוץ של משא ומתן באותו היום. ויתרתי עליה . הבנתי נכון ?) 11.9 - נסיך המטות - וואלה יופי ! שוב האם חל במקרה של פתיחה כרונולוגית לשבוע על כל השבוע או רק על היום או בכלל עד סוף מזל קשת ? 12.9 - השמש ויום לאחר מכן הכוכב - וכאן השאלה העקרונית - אחלה קלפים במיוחד בנושא עבודה (שפע וכו' והנאה מהעבודה), אבל הם לא קונקרטיים,אז איך עושים אותם יותר קונקרטיים לענין העבודה ומנצלים את האנרגיות הטובות שלהם ? שגיא - מובן שהשאלה מופנית אליך - אלא מה !!!

את פירשת את הקלפים,ועשית הכל פרט לסכם את מה שכתבת,מדוע?

כל שנותר לך ,הוא לסכם את כל הנתונים.ישנם כאלה שהם סובייקטיבים ולכן אינם מסוגלים להגיד לעצמם את האמת.את לא כזאת,אז מדוע סירבת לסכם.

תגובה אמיתית

רצוי קודם כל לא להיות פסימים,מתחילים עם מחשבה חיובית ,רצוי לא להתיחס אל הענין כאילו הקלפים ניבאו טוב אז אני יכולה לזלזל. נסיך המטות המייצג את אופיו של מזל קשת אצלך בעבודה ,מתאפיין ביחסים החופשיים עם החברים בעבודה.נצלי את יכולת ההשפעה שלך על הסביבה.מישהו כבר שם עין על יכולת העבודה.השמש והירח.השמש המסמלת סיוע מגורם חיצוני ,מאפשרת לך גם מבט על הקורה מסביב .השבוע תהיה תחושת עליונות ,אשר עלולה לחשוף אותך להשפעות הירח המסמל יותר מכל אשליות וחזיונות שווא ,שימרי על ראש צלול כי כמו שיש לך חברים יהיו כאלה שיגלו פרצוף אחר מכפי שחשבת עליהם.קחי הכל בפרופורציה והכל יהיה בסדר. את נוהגת ללכת בדרך כלל על בטוח,וסולדת שינויים רחבים בתחום עבודתך.את שקדנית ובעלת יכולת.העניין הוא שאת הרגלת אותם לאיכות גבוהה.ולכן הם קצת זלזלו לאחרונה.

,תודה. גם לי יש דיעה ממש טובה עליך!

ולענין- האם יש לך מה לומר שיאיר את עיני, וזאת מעבר לאישיותי, אלא לענין הפתיחה .

יש לך משהו לספר לי?

IBP1@WALLA.CO.IL .חלק מתהליך למידה הוא ביקורת ואם אני לא עושה משהו נכון אשמח אם תאירי את עיני לכך.

אני בדרך כלל תלמידה טובה, אבל

אם לא ממש הצלחתי ללמוד מהתגובה הראשונה שלך, אז אולי התגובה שלך לא כל כך מלמדת. אם ננסח זאת אחרת, הרי שתגובה קצרה לגופו של אדם לא ממש אמורה ללמד אותו לגופו של עניין. אני בטוחה שהכוונות שלך טובות, אבל התגובה הספציפית הזאת לא תרמה למימושן... בכל מקרה אני מודה לך על עצם הנכונות וההתייחסות, ומעריכה מאד את הנכונות להכיר באפשרות שהיתה שם טעות. אגב, הבעיה שלי היא פחות עם הקלפים, אלא יותר עם הפריסה (שהיא חדשה לי), למה היא משמשת ובאיזה אופן ניתן להעזר בה. אם זה לא היה ברור מהשאלות שלי אז אני מבהירה, לטובתך ולטובת שגיא (כשיגיע לענות על השאלות בעמוד הזה) ולטובת כל מי שרוצה לענות ולהתייחס.

פתיחה כרונולוגית

שגיא, קיבלתי את הטלפון שלך-אולי בכל זאת תענה לי לפני מחר ? אתה יודע שמש וכו'

אני בדרך כלל תלמידה טובה, אבל

אם לא ממש הצלחתי ללמוד מהתגובה הראשונה שלך, אז אולי התגובה שלך לא כל כך מלמדת. אם ננסח זאת אחרת, הרי שתגובה קצרה לגופו של אדם לא ממש אמורה ללמד אותו לגופו של עניין. אני בטוחה שהכוונות שלך טובות, אבל התגובה הספציפית הזאת לא תרמה למימושן... בכל מקרה אני מודה לך על עצם הנכונות וההתייחסות, ומעריכה מאד את הנכונות להכיר באפשרות שהיתה שם טעות. אגב, הבעיה שלי היא פחות עם הקלפים, אלא יותר עם הפריסה (שהיא חדשה לי), למה היא משמשת ובאיזה אופן ניתן להעזר בה. אם זה לא היה ברור מהשאלות שלי אז אני מבהירה, לטובתך ולטובת שגיא (כשיגיע לענות על השאלות בעמוד הזה) ולטובת כל מי שרוצה לענות ולהתייחס.

היא חותכת את מאווי הנפש של האדם.

השורה הראשונה מכילה חמישה קלפים הבונים מערך אופי ראשוני. הארבעה הבאים (אני קורא להם 4 אימהות המסמלים את כיווני הרוחות אצל האדם)מייצגים את החיבור לניקבי שבאדם . השלושה הבאים לאחר מכן ,הם מסמלים את (3 האבות )ומהם אנו למדים איך האדם מתמודד עם כישלונות והצלחות . שני הקלפים הבאים מסמלים את המדריכים שלנו. קלף אחד מסכם קבוצתי.

אני בקרוב מתכנו לכתוב קבוצת מאמרים לפריסות קלות

פרישות 3 קלפים ופרישות 5 קלפים (כדוגמת פרסת הסוס ,כוכב ,איקס וכולי וכולי). עם מפרט קליל בנושא.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר