הי - תוכלו לעזור לי?

שאלתי את הקלפים (פריסה קלטית) האם יתפתח קשר רומנטי ממשי ביני לבין Y ויצא: אביר מטות אס מטות 7 מטות 9 מטבעות 8 מטבעות האוהבים אביר מטבעות המוות יום הדין 6 חרבות מה זה אומר? - תודה

זאת תהיה עבודה קשה אך כן.לך על זה .

כן .אך זאת תהיה עבודה קשה.תסתער

זאת תהיה עבודה קשה אך כן.לך על זה .

היי קסומה

קודם כל תודה - הרבה תודה על הניסיון לעזור שנית - אני בחורה, אבל זה בסדר שלישית - את יכולה להרחיב בבקשה לגבי הקשיים שאת רואה? ובכלל להרחיב לגבי התוצאות שאת רואה אודה לתשובתך

בטעות עשיתי שימוש בשם שגויי - אבל ההתייחסות האחרונה היא ממני

קשה לי לראות לעומק .יותר קל לי להגיד בכלליות .אך ממש לפרש אני מתאמנת על זה

פשוט תהיה זהירה .ותעמדי על זכויותך.עצוב לי לשמוע דברים כאלה מכיוון שיש לי חברה שמתכוונת להתגרש וזה לא קל ועצוב לה ועצוב לי עקב זה.בכל מיקרה שתצליחי ושיהיה לך רק טוב והכי טוב שיכול להיות .מכל הלב.

הי יערית קסומה

יש מצב שהתבלבלת ביני לבין הכותבת בפורום שמופיעה אחרי? שאם לא כן, לא ברור לי למה ואיך העצבות שלך מתקשרת לפירוש שנתת לפריסה שלי?! בלי שום קשר לפריסה שלי - אני חושבת שעדיף להיות לבד מאשר להיות עם מישהו שלא מוציא מאיתנו את הטוב.לפעמים קשה לראות את פני הדברים כך בטווח הקרוב, אבל בראיה הכוללת - אין לי ספק בכך. אגב אם הכותבת שאחרי מעוניינת שעו"ד יציץ בהסכם לפני שהיא חותמת - אני עשויה לעזור לה בכך.

כן כנראה ההודעה קפצה

כן כנראה ההודעה קפצה

הי - תוכלו לעזור לי?

שאלתי את הקלפים (פריסה קלטית) האם יתפתח קשר רומנטי ממשי ביני לבין Y ויצא: אביר מטות אס מטות 7 מטות 9 מטבעות 8 מטבעות האוהבים אביר מטבעות המוות יום הדין 6 חרבות מה זה אומר? - תודה

אביר המטות: את זו שצריכה לעשות את רוב העבודה במערכת היחסים.

היי אביטל (נכון?), הקריאה הקלטית באה להראות לנו תמונת מצב לתקופה מוגדרת. השאלה ששאלת בסגנון של כן ולא קצת תצא הקשרה כיוון שבקריאה הקלטית אין תשובה חד משמעית, מוחלטת, אלא ניתוח מורחב של המציאות בה אנו נמצאים. אני אתחיל את הפרוש ואנתח את הקלפים 1 + 2. את המשך הניתוח תעשי את ואני אעיר הערות. הקלף הראשון הוא הקלף החשוב בקריאה כיוון שהוא מייצג את הכיוון אליו את הולכת, את המסר העיקרי של הקריאה. קלף אביר המטות הוא קלף נחמד, המוביל לתוצאות חיוביות, אלא שהוא קצת פסיבי. זה נראה כאילו את מחכה למישהו (או משהוא) שיעיר אותך והעניין הוא שאם הקלף נמצא שם, סביר להניח שתצטרכי לעשות את הרוב בעצמך. הייתי אומר שהקלף שם כדי להבהיר לך שבתקופה הקרובה עלייך ללמוד להיות היוזמת בקשר הזה במקום להיות פסיבית. מה שמקשה על העניין הוא הקלף אס המטות המראה כי בן הזוג מגלה עניין, זורק מחמאה, מתעניין, מנסה מידי פעם – אבל, שוב, את העבודה הרצינית את צריכה לעשות. בהצלחה, שגיא
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר