בקשה לעזרה בפיענוח פריסת שאלה קריטית להמשך חיי

היי אני פונה לכל מי שיכול לעזור לי בבקשה להבין משמעות שאלה ששאלתי את הקלפים. אני נמצאת בהליכי גירושין מבעלי ובית המשפט שלח אותנו למגשר_עו"ד על מנת להגיע להסכמים בנושא הבית והרכוש וענייני כספים. שאלתי את הקלפים: האם אהיה מרוצה מההסכם שיעשה ע"י המגשר בנושאי הכספים והרכוש ביני לבין בעלי. הקלפים שעלו בפריסה: האם - מלך הגביעים אהיה מרוצה - 7 מטות מההסכם - הכח שיעשה ע"י המגשר - המיזוג בנואי הכספים והרכוש - המוות ביני לבין בעלי - הקיסר תשובה סופית - הטיפש המון תודה - רותי

לפי דעתי לא .את צריכה להיזהר ולשים לב.אשמח לקבל גם את דעתך מנהל יקר.

אני אתחיל מהסוף להתחלה.

השוטה בסוף הפתיחה ,מסמל המשכיות.כלומר זה יכול להיות שימשך. הקלפים גם מסמלים רומן (צד ג' המעורב בעניין בצורה נסתרת). אני מקווה כי לא לך.אני מייעץ להפעיל בלש פרטי. עד כאן אני חש מוכן לגלות לך. מעניין למה?

האם יש כבר הסכם באופק

היי רותי, יש לך קריאה מאד מעניינת כי רובה קלפי מייג'ור, ולכן נראה לי שהשאלה צריכה להיות לא האם תהיי מרוצה מההסכם, אלא האם בכלל יהיה הסכם. וביתר פירוט מהקריאה עולה כי באופן סובייקטיבי, מה שמעסיק אותך מאד הוא הבטחון הרגשי שלך, וגם ה"מרוצות" שלך. זה עולה בפירוש ממלך הגביעים (מזל סרטן), וגם מ-7 מטות שמתייחס אליך, ומצביע על כך שאת עוסקת בטפל ולא בעיקר, וכי עליך לעסוק בעיקר ולא בטפל, ואפילו בקלף העוצמה שמצביע על כך שהקשיים שלך נובעים מאבדן האמון בעצמך. זה טבעי - גירושין הם משבר קשה, שני רק למוות, אבל נראה לי שהמצב הרגשי שלך משליך על ההתנהלות שלך גם בנושא הזה. בגדול - התוצאה היא שההסכם יחבר אותך לחופש שלך, שעדיין אינך יודעת מהו, אבל זאת נראית לי תוצאה טובה - לא ? אבל אני לא יכולה להגיד לך האם החוט מאריך ישאר אצלך או אצלו. אני כן יכולה לחזור על כך שההסכם לא נראה לי עדיין בשל, וגם שאת צריכה לצאת מהמקום הרגשי שלך, עד כמה שזה קשה, ולעסוק בעיקר ולא בטפל. אגב, האם את שלמה בכלל עם המהלך הזה של הגירושין ? נדמה לי שלא. בכל מקרה הלך הרוח שלך עשוי להמשך זמן די רב, כנראה עד יולי הבא, וצריך לעשות משהו כדי לא לאבד את הבטחון, להשלים עם השינוי במצב הכלכלי, כדי שתוכלי לקרקע את ההסכם שלך, ולצאת לחופשי.

אני אתחיל מהסוף להתחלה.

השוטה בסוף הפתיחה ,מסמל המשכיות.כלומר זה יכול להיות שימשך. הקלפים גם מסמלים רומן (צד ג' המעורב בעניין בצורה נסתרת). אני מקווה כי לא לך.אני מייעץ להפעיל בלש פרטי. עד כאן אני חש מוכן לגלות לך. מעניין למה?

תודה ובאמת מעניין למה?

לפי מצב העניינים אצלי אנחנו כרגע נמצאים אצל מגשר מטעם בית המשפט שהוא אמור לגבש לנו ואיתנו הסכם כולל. ההליכים כבר בעיצומם אבל אינני יודעת עדיין לאן מובילים פני הדברים. לי אין רומן וקשה לי להאמין שלבעלי יש בגלל בעיות בריאותיות קשות שלו מה שכן, סביר להניח שבעלי עוקב אחרי - מעניין לגבי הצד השלישי??? ישנם כל כך הרבה "צדדים" בנושא שממש אין לי מושג. מה שנראה לי הגיוני ביותר הוא שאכן סביר להניח שהשוטה מספר על חוסר מציאת פתרון או מזהיא מפני אפטיה או חוסר זהירות מצידי. בכל אופן המון תודה - רותי

האם יש כבר הסכם באופק

היי רותי, יש לך קריאה מאד מעניינת כי רובה קלפי מייג'ור, ולכן נראה לי שהשאלה צריכה להיות לא האם תהיי מרוצה מההסכם, אלא האם בכלל יהיה הסכם. וביתר פירוט מהקריאה עולה כי באופן סובייקטיבי, מה שמעסיק אותך מאד הוא הבטחון הרגשי שלך, וגם ה"מרוצות" שלך. זה עולה בפירוש ממלך הגביעים (מזל סרטן), וגם מ-7 מטות שמתייחס אליך, ומצביע על כך שאת עוסקת בטפל ולא בעיקר, וכי עליך לעסוק בעיקר ולא בטפל, ואפילו בקלף העוצמה שמצביע על כך שהקשיים שלך נובעים מאבדן האמון בעצמך. זה טבעי - גירושין הם משבר קשה, שני רק למוות, אבל נראה לי שהמצב הרגשי שלך משליך על ההתנהלות שלך גם בנושא הזה. בגדול - התוצאה היא שההסכם יחבר אותך לחופש שלך, שעדיין אינך יודעת מהו, אבל זאת נראית לי תוצאה טובה - לא ? אבל אני לא יכולה להגיד לך האם החוט מאריך ישאר אצלך או אצלו. אני כן יכולה לחזור על כך שההסכם לא נראה לי עדיין בשל, וגם שאת צריכה לצאת מהמקום הרגשי שלך, עד כמה שזה קשה, ולעסוק בעיקר ולא בטפל. אגב, האם את שלמה בכלל עם המהלך הזה של הגירושין ? נדמה לי שלא. בכל מקרה הלך הרוח שלך עשוי להמשך זמן די רב, כנראה עד יולי הבא, וצריך לעשות משהו כדי לא לאבד את הבטחון, להשלים עם השינוי במצב הכלכלי, כדי שתוכלי לקרקע את ההסכם שלך, ולצאת לחופשי.

תודה - יש נכון בדברייך לגבי....

נושא הרגישות שלי בכל העניין. אני באמת עוברת תהליך רגשי לא קל ולא בגלל הגירושין עצמם כן!!! אני רוצה להתגרש, ונכון השאלה היא באיזה מחיר??? וזה מדיר שינה מעיני ואני מאוד מודאגת כי מדובר כאן בהרבה מאוד כספים שרובם שלי למעשה ובגלל שאין לנו הסכם ממון אני עשויה להפסיד. נכון אני כמו אדם שמנסה לראות "מאחורי העננים" ולקבל מושג כלשהוא לאן אני הולכת? איך? מאיפה מתחילים מחדש? (אני כבר לא צעירה). לגבי מועד ההסכם, בית המשפט נתן לנו ארכה חד-משמעית של כ_10 ימים לכן ההסכם חייב להתגבש ולהחתם בימים הקרובים. שוב תודה - רותי

תודה ובאמת מעניין למה?

לפי מצב העניינים אצלי אנחנו כרגע נמצאים אצל מגשר מטעם בית המשפט שהוא אמור לגבש לנו ואיתנו הסכם כולל. ההליכים כבר בעיצומם אבל אינני יודעת עדיין לאן מובילים פני הדברים. לי אין רומן וקשה לי להאמין שלבעלי יש בגלל בעיות בריאותיות קשות שלו מה שכן, סביר להניח שבעלי עוקב אחרי - מעניין לגבי הצד השלישי??? ישנם כל כך הרבה "צדדים" בנושא שממש אין לי מושג. מה שנראה לי הגיוני ביותר הוא שאכן סביר להניח שהשוטה מספר על חוסר מציאת פתרון או מזהיא מפני אפטיה או חוסר זהירות מצידי. בכל אופן המון תודה - רותי

הרי את מוזמנת לפרישה אצלי בחינם.

אשמח לעזור לך.הנה האימייל שלי ,כיתבי אלי ואני אשתדל להתאים עצמי לתאריך (רק בערב בבקשה) את יכולה לבוא עם חברה או מכר ,אני תמיד מגיע מלווה בתלמידה שלי.

בקשה לעזרה בפיענוח פריסת שאלה קריטית להמשך חיי

היי אני פונה לכל מי שיכול לעזור לי בבקשה להבין משמעות שאלה ששאלתי את הקלפים. אני נמצאת בהליכי גירושין מבעלי ובית המשפט שלח אותנו למגשר_עו"ד על מנת להגיע להסכמים בנושא הבית והרכוש וענייני כספים. שאלתי את הקלפים: האם אהיה מרוצה מההסכם שיעשה ע"י המגשר בנושאי הכספים והרכוש ביני לבין בעלי. הקלפים שעלו בפריסה: האם - מלך הגביעים אהיה מרוצה - 7 מטות מההסכם - הכח שיעשה ע"י המגשר - המיזוג בנואי הכספים והרכוש - המוות ביני לבין בעלי - הקיסר תשובה סופית - הטיפש המון תודה - רותי

קלף השוטה - הדבר החשוב כרגע הוא שתוכלי להיות חופשייה!

היי רותי, היי כולם, אני רוצה להתחיל מקלף השוטה. לא מכיוון שהוא הקלף הסופי, אלא כיוון שהוא גם ההתחלה. קלף השוטה אינו בא לכאן כדי לתת תשובה סופית של כן ולא. זהו קלף מורכב מאד שעוסק בדבר מרכזי אחד וחשוב – חופש! קלף השוטה בא לשאול אותך שאלה. כמה חשוב לך החופש שלך. ההתנתקות מהכבלים. הוא לא בא להגיד לך אם תהיה מרוצה מההסכם, אלא בא להראות לך כי תהיי מרוצה מהתהליך – מהתוצאה וגם אם תפסידי כספים בסופו של דבר תהיי חופשייה וזה הרווח הגדול ביותר שלך. לגבי שאר הקלפים: המגשר נראה מצוין. לא ניתן למצוא מגשר יותר טוב מאשר קלף המיזוג השואף למזג בין כל הצדדים ולהביא לשלום. יכול להיות שהוא קצת יהיה "פשרן", אבל בסופו של דבר את צריכה להבין כי הוא רואה את כל הצדדים ואת יכולה לסמוך על ההחלטה שלו שתהיה נכונה. קלף העצמה מייצג את הסכם ובמידה מסוימת הוא גם מייצג את העו"ד שלך. זהו קלף לא רע, אבל נראה לי שהעו"ד שלך קצת חלש ושלא יזיק לקבל חוות דעת נוספת. התחושה שלי מקלף המוות הוא שהמציאות, קשה כל שתהיה, דורשת ש"תחתכו" את הרכוש חצי חצי. קלף המוות בהוויתו הוא קר ובחשיבה שלו הוא מעדיף לחתוך לשניים ולהתחיל חיים חדשים מאשר לדוש ולדוש ולדוש.... אני יודע שזה לא מה שאת רוצה, אבל ייתכן ועלייך להשלים עם כך שזה יהיה קרוב לזה. קלף הקיסר מראה כי יש מה לחלק ועל מה לריב שזה גם משהוא חשוב. אם לא היה לכם רכוש זה בטח היה נגמר מהר, אבל לפחות יש לכם מה לחלק. כללית הקלף גם מראה את דמות בעלך – קשוח, קשה יום ואוהב שליטה. יכול להיות שהוא שלט יותר מידי טוב בענייני הכספים וכיום יש לו קצת מהצד ואת לא יודעת? אולי שווה לך לבדוק את זה. 7 מטות עוסק ביכולת שלך להיות מרוצה והוא ואומר. תתעסקי בעיקר ולא בתפל. העיקר זה אומר להיות חופשייה. ושוב, יכול להיות שבסופו של דבר אם לא תהיי חופשייה - זה יעלה לך יותר. מלך הגביעים מייצג את הגישה שלך וכאן ניתן לראות כי את לוקחת את זה מאד קשה וכי ישנם מטענים קשים שאת מביאה אתך לתוך התהליך. בהצלחה, שגיא

שגיא אתה פשוט נפלא אני ממש המומה...

קראתי את מילותיך לאחר שקבלתי את טיוטת הסכם הגירושין. הייתי צריכה זמן לעכל את ה"נזק" או ה"ההפסד" החומרי שמוצע לי, על מנת להגיע להסכם גירושין ובדיוק אמרתי לעצמי שעורך- הדין שלי לא מספיק חזק. המגשר הינו אדם נפלא ואכן מנסה "להתפשר" לכיוון שני הצדדים אין לי מילים לתאר את חשיבות דבריך ויכולת וההבנה שעלי אכן לוותר על מנת להיות חופשיה. עברתי שעות של ייסורי שאול בנסיון להחליט האם אהיה מוכנה לוויתור כל כך "גדול" ומילותיך כמו "האירו" לי את הדרך. מאחלת לך - שנה טובה שנת בריאות שפע ושמחה תבורך. רותי

תודה על הפידבק - שתהיה שנה ברוכה וחופשיה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר