האם לכבוד ראש השנה נקבל תעודות גמר?

היי שגיא, ראשית, אשמח לדעת מה קורה עם התעודות שלנו? והתייעצות קלה לגבי פתיחה שעשיתי לי: השאלה שנשאלה היא: האם- 6 גביעים כדאי- 6 חרבות לי- אביר החרבות ולסולו- אביר המטות להקים מרכז אבחון וטיפול?- יום הדין תשובה- 7 גביעים. אנא, עזור לי להבין את המסרים שקיבלנו, תודה רבה, עפרה

בטוח שלא באתר הזה

ומה התשובה הקצרה הזאת אה.אני המעצבן?!

אני רוצה לראות אותך נותנת תשובה מלאה ואז אתן לך תשובה מלאה.

היי שגיא, ראשית, אשמח לדעת מה קורה עם התעודות שלנו? והתייעצות קלה לגבי פתיחה שעשיתי לי: השאלה שנשאלה היא: האם- 6 גביעים כדאי- 6 חרבות לי- אביר החרבות ולסולו- אביר המטות להקים מרכז אבחון וטיפול?- יום הדין תשובה- 7 גביעים. אנא, עזור לי להבין את המסרים שקיבלנו, תודה רבה, עפרה

לא כדאי לך להקים .

למדתי ממך

אם היית לומדת אצלי ,תשובותייך היו ארוכות יותר.

7 גביעים - הגיע הזמן להפוך חלום למציאות! אל תחלמי - תעשי!

היי עפרה, ראשית גם אני אשמח לדעת מה קורה עם התעודות שלכם. רק תזכירי לי עם מדובר בתעודות של קורס הטארות (ואם כן איזה) או קורס אחר. בכל אופן יש לי כמה תעודות המחכות לחתימה של המורים. לגבי הקריאה: ניתן לחלק את התשובה לשניים: לחלק של הפוטנציאל שלא נראה מדהים ולתשובה. התשובה דווקא בסדר. יש כאן מסר שאומר שהגיע הזמן להפוך חלום למציאות. כמובן, יש לדאוג שהרעיון לא יישאר בגדר חלום וגם כאשר הוא יתחיל להתממש צריך לדאוג שהצדדים לא "יחלמו" אבל אין דבר יותר חשוב מהחלומות שלנו ועלינו לעשות את המקסימום על-מנת לאפשר להם להתממש. בהתבוננות כללית נראה לי כי העניינים שם קצת רדומים. אין פלפל. רק מחשבה על הקלפים 6 גביעים, 6 חרבות ו-7 גביעים יחד גורמת לי לפהק, ואם אני לא יעלה את התשובה היום זה כנראה בגלל שנרדמתי תוך ניסיון כושל להתמודד עם שלושת הקלפים האלו (או שהאינטרנט בכבלים (hot) יחזרו לעשות לי בעיות). את וסולו ממש צמד חמד. שני אבירים (שזה נחמד) המשולים לשני אצנים הממתינים ליריית הפתיחה שלא מגיעה. והיא לא מגיעה בחיים האמיתיים, כיוון שאף אחד לא ממש יורה ואומר לנו "זה בשבילכם...נו תתחילו לבנת מרכז..." זה צריך לבוא מבפנים, להתבשל ואז להתפרץ. וכשזה יקרה האבירים שלכם יהפכו להיות אסים. בטח את שואלת את עצמך למה אני כל כך יורד עלייך. אז אני אגיד לך למה – בגלל קלף יום הדין. כאשר קלף יום הדין יוצא בקריאה (ראי מחברת הלימוד עמוד 320 פסקה שלישית) הוא ממש מחייב את הקורא "לרדת" על השואל כיוון שמישהו צריך להעיר את השואל. הוא יישן בעמידה. אין מה לעשות חוקיי האיגוד מחייבים אותי, אז אני מתנצל מראש, אבל את חייבת להתעורר. קלף יום הדין מחלק את חיי השואל לשניים: עד הופעת הקלף (שלב הגופה המהלכת) ולאחר הופעת הקלף (שלב ההארה). לדעתי המרכז יעשה משהוא בחייך ויגרום להתעוררות. השאלה היא האם את תתעוררי כדי לפתוח את המרכז. הכדאיות (6 חרבות) יכולה להיות קשורה לכך שהגיע הזמן להפסיק את החופשה וההתמסרות לתהליך יאפשר לך לעבור לשלב הבא (המספר 7) המייצג הסיום ה- happy end שאנו כל כך רוצים. הקלף 6 גביעים מראה כי העבר עוצר אותך. אולי את מפחדת שמה שקרה בעבר יחזור, אולי את חוששת שאין לך מספיק ניסיון אבל בכל אופן צריך ללמוד מהעבר ולא להתעכב בגללו. אז תלמדי מהעבר, תסיקי את המסקנות ויאללה!... בהצלחה, שגיא

אין כמו מורה שיורד על תלמידתו

ואין כמו מורה שלא זוכר את תלמידתו. היי שגיא, מדובר בתעודות סיום לקורס שלך לטארות- מתקדמים, זוכר??? שעשעת אותי מאד בדרך בה ניסחת את תשובתך, תודה, תודה!!! עפרה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר