עזרה בפתיחה מוזרה...פרוש משגיא ומכל מי שיודע לפרש בבקשה...

עשיתי פתיחת שאלה בקלפי ריידר...שלוש קלפים +קלף מסכם האם x רוצה קשר מסויים עם y? יצא:אם הגביעים,אס החרבות,ארבעה מטות,והקלף המסכם הוא המגדל... לפי שלושת הקלפים אין לי מושג איך לפרשם אבל עושה רושם שהם טובים במיוחד שאני יודעת שמתייחסים לקלף האמצעי כהחשוב וצדידים רק תומכים והקלף והמסכם רק דרך אבל בכל מקרה יש פה סתירה... פרוש בבקשה ....

כן איקס רוצה בקשר.בהחלט

ואיך מתקשר המגדל פה?

עשיתי פתיחת שאלה בקלפי ריידר...שלוש קלפים +קלף מסכם האם x רוצה קשר מסויים עם y? יצא:אם הגביעים,אס החרבות,ארבעה מטות,והקלף המסכם הוא המגדל... לפי שלושת הקלפים אין לי מושג איך לפרשם אבל עושה רושם שהם טובים במיוחד שאני יודעת שמתייחסים לקלף האמצעי כהחשוב וצדידים רק תומכים והקלף והמסכם רק דרך אבל בכל מקרה יש פה סתירה... פרוש בבקשה ....

מדובר בכאלה שאינם מקשיבים לעיצה נבונה.

X רוצה אפילו מיסוד הקשר ויפעיל/מפעיל מכבש לחצים (חלקם נסתרים /גלויים) על Y . אבל הנה עיצה לסוף הסיפור הזה.X ו- Y בראש מגדל .אם האפשרויות הן או להישאר או לקפוץ אל מוות אכזרי וכואב. לקפוץ!!!!! (לזרוק את X לסלעים לא יעזור [לגן עדן אין לו כניסה ]ומגיהנום נמסר כי השטן התלונן לפני הקב"ה על העניין והתריע כי בגיהנום יש מקום רק לשטן אחד!)והמבין יבין זאת היטב על בשרו ,לקראת סוף הסיפור. אני יודע שעקשנים לא שומעים לאף אחד ,אבל כשסיפור זה הסתיים לא ישאר על מה להתעקש.

ואיך מתקשר המגדל פה?

ראי את הניתוח שלי ולברוח!

אוקיי עכשיו אתה דיי מפחיד אותי,ניתן לקבל קצת יותר פירוט?

זה עדיין לא חיזור גורלי...אבל סימנים מסויימים דומים באישיות.

אמנם לא כל מה שנוצץ הוא יהלום.אבל כשזה קרוב כך זה מפחיד.

אוקיי עכשיו אני מתחילה לקלוט את הכוונה שלך...אם הבריחה היא בעקבות אופי אובססיבי אז זה לא הגיוני כי זה הבנאדם הכי אדיש וגאוותן שבחיים לא יתקרב לרמה של חיזור גורלי

אויש כמה שאת לא בכיוון.

אז עכשיו אניי ממש לא מבינהההה,אולי תכוון אותי?

את מכירה את פרישת "המערבולת" ,תעשי אותה מימין לשמאל.

5 קלפים שורה ראשונה. 4 קלפים שורה שניה 3 קלפים שורה שלישית 2 קלפים שורה רביעית 1 קלף בשורה חמישית. קלפי ריידר. ibp1@walla.co.il ואני אשלח לך את הניתוח בחזרה באימייל. אני אשלב את המידע מהפרישה הראשונה עם זאת ואשיב לך תשובה מלאה. השאלה בפרישה זו היא על האישיות והתכונות הנסתרות שלו.מהי אישיותו?

שלחתי לאיימייל..

תודה רבה.....אתה עדיין דבק ברושם שעליי לברוח? אהה והוא באמת מזל אדמה-אריה....

אופס אריה זה אש

אין ממש סתירה: הוא רוצה אותה, אבל היסודות בערכת היחסים לא ממש בנויים טוב.

היי עדי (עדי), למעשה אין כאן סתירה. "x” רוצה קשר עם "y". נקודה! כל הקלפים מראים זאת: גם אס הגביעים, גם אס החרבות וגם 4 מטות, אולם קלף המגדל מראה כי למרות ו-“x” רוצה, זה לא אומר שהם מתאימים. לי נראה כי עם פוטנציאל כזה "מבטיח" כגון שלושת הקלפים האלו הוא יתקשר אליה, הם יצאו ותתחיל להתפתח מערת יחסים, אבל תהיה נטייה לרוץ קדימה לפני שהיסודות בנויים כמו שצריך. כדי להבין מה לא תקין צריך לבחון שוב את הקלפים מזווית ראיה אחרת: קלף 4 מטות הוא קלף נפלא אבל מראה כי השואלת נוטה לרוץ אחרי התוצאה במקום ליהנות ממה שיש לה ונראה לי כי המסר הטוב ביותר עבורה הוא שכשזה יקרה, היא צריכה להאט את הקצב וליהנות מהתהליך. לא לחשוב על מטרות אלא לנסות לבנות בסיס מוצק הנבנה מהיכרות עמוקה מקשר אישי המתפתח (במקום קשר המתבסס על תשוקות וחלומות). לרעיון זה משתלב אס החרבות המראה כי השואלת פועלת מהראש יותר מאשר מהלב וכי היא נוטה למנוע מעצמה לקפוץ למים. אס הגביעים מסביר למה ומראה כי היא איבדה את האמונה שלה. יכול להיות שזה קרה בעקבות מערכת יחסים אחרת בה היא נפגעה או בעקבות תקופת יובש ארוכה – שורה תחתונה היא צריכה להחזיר לעצמה את הקלילות, השמחה והאמונה בעצמה ומערכות יחסים וזו היא המערכת הנכונה עבורה כדי שזה יקרה. אולי זו לא תהיה אהבת חייה, ויכול להיות שהיא תפגע, אבל בזכות נקודת מפנה זו הכל יתחיל להתחדש. בהצלחה, שגיא.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר