נכון אני יודעת זאת בגלל זה אני גם עונה בקצרה.אך מדוע אתה לא עוזר.מה אתה עושה שם קורא ספר.רואה טלנובלה.?????????????????

אפשר לדעת יותר לעומק מה יגרום לביטול הנסיעה .אמרת דברים מתקלקלים מה האופנוע שלי?

ולי אפילו לא ענית .מה יגרום לביטול הנסיעה.?

די אני הולכת .אני ממש לבד כאן ואתה לא מגיב .אני מחכה דקה.

נכון אני יודעת זאת בגלל זה אני גם עונה בקצרה.אך מדוע אתה לא עוזר.מה אתה עושה שם קורא ספר.רואה טלנובלה.?????????????????

סקרנית ?

בוא נראה ,קורא אימיילים.משוחח באי.סי. קיו עם 3 אנשים .נמצא במספר פורומים ועובד על ספר למיסטיקה ומלמד מישהי קלפי טארוט. מספיק עבורך ?!

די אני הולכת .אני ממש לבד כאן ואתה לא מגיב .אני מחכה דקה.

יש הצלחתי להרגיז אותך ,איזה כיף.

ולי אפילו לא ענית .מה יגרום לביטול הנסיעה.?

מיאו חתולה

אני מנסחת את השאלה בצורה כללית יותר.

מה צפוי לבני בתחום העבודות בחצי שנה הקרובה. תלוי כהן מלך המטות אביר הגביעים מלכת המטבעות 6גביעים קלף סיכוי לפי מה שאני רואה שהוא כן ימצא.האים זה נכון .יש לך מה להוסיף

התשובה לשאלתך נמצאת עדיין בשאלה הראשונה ששאלת...

היי יערית, אני "חסיד" גדול של הקריאה הראשונה. אני מאמין שכל התשובות נמצאות שם ויותר מכך, לקריאה הראשונה יש את הכוח לעזור לנו להבין את התשובה יותר מכל קריאה אחרת. לכן, למרות הכל אני תמיד מעדיף להתייחס לקריאה הראשונה ואם יש בעיה, אני מעדיף לחזור לקריאה הזו: האיש התלוי נער המטבעות ירח מלך הגביעים נער המטות 8 מטבעות אס מטות קלף סיכום קודם כל התשובה לשאלתך היא כן. אס המטות הוא קלף נפלא המראה כי בנך יצליח לממש את הרצונות שלו בעולם החומר, אולם ראשית השאלה היא האם הרצונות שלו הנם גם הרצונות שלך ושנית צריך להבין כי המטות מטבעם מתלהבים מהר, אולם הם גם דועכים מהר ולכן השאלה היא האם הוא יחזיק בעבודה לזמן ארוך ובזאת עוסקים שאר הקלפים המייצגים את הפוטנציאל והמורכבות הקיימת בחייו: נער המטבעות מייצג אדם צעיר, חרוץ, דייקן, שאוהב עבודה ולעבוד. גם קלף 8 מטבעות מראה כי היסודות הבסיסיים הקשורים לעבודה ולמוסר עבודה מוחדרים יפה לחייו. לעומת זאת נער המטות אוהב חופש, צריך מרחב וקיים בו הצורך לנדודים (וחו"ל). שני ניגודים אלו באים לפעמים ליידי פתרון אחד אבל בד"כ הם ניתנים לפתרון כל אחד לחוד ויש צורך לאפשר לבנך לתת ביטוי לשני הצדדים אלו הקיימים בו. לכן למשל, נסיעה לחו"ל לפני עבודה יכולה להיות פתרון נוח ויכול להיות שמה שהוא צריך זה לרדת לאילת לכמה זמן, לעשות שם חיים ומדי פעם לעבוד. הקלף התלוי מייצג אותך ואת האמונות שלך לגבי בנך. הקלף מראה כי את קצת פסימית לגבי היכולת שלו לרדת לאילת ולמצוא עבודה מצד אחד ומצד שני את מאמינה כי זה מה שעליו לעשות. ייתכן ואת צודקת, אולם מי שצריך קצת להקריב הפעם זו את ועלייך להבין את השילוב של שני הקלפים הבאים על-מנת לדעת מה לעשות: קלף הירח ולקלף מלך הגביעים מצביעים על קשר הדוק עם האמא ולפעמים קשר הדוק מידי. הרעיון "לצאת לעבודה" הנו רעיון המנוגד אנרגטית לצורך שלנו להישאר בבית. באופן עקרוני (מבחינה אנרגטית) האמא מסמלת את הבית ואילו האבא את היציאה לעבודה. לכן, כדי לעזור לו לצאת מהבית את צריכה כמה שפחות להיות מעורבת בתהליך היציאה שלו ולעודד אותו לבחור בשלב ראשון ולאחר מכן לתמוך בו. גם אם תגידי לו "לך לעבוד" ו"תעודדי" אותו לכיוון זה את מפעילה "אנרגיה של בית" שלמעשה קצת מבלבלת אותו. אני מקווה שעזרתי, שגיא.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר